2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Teşekkür ederim bende izlerim muhakkak, neden 3. Gün dondurmadılar bilmiyorum belki ilk deneme oldukları için olumsuz olursa bidahakine 3. Gün dondurun dicem oluyorsa

Ya maşallah inşallah güzel haberler alırız, sanırım gelişme göstermemişler 5. Güne kadar bi gün daha bekleyeceğiz dedi bi farkı olmuyordur diye düşünüyorum değil mi
Şöyle bizim embriyolar 5.güne geldiğinde 1ini taze transfer yaptık 4 Ağustosta...
6.güne çıkan 2 embriyomuz 1i 5aa 1i 5ab kalite dondurup pgt ye ginderdik
Hımmm anladım sağlıkla kucağınza alırsınız inşallah zor süreç kendi adıma ya şaşırdım napacağımı
Amin inşallah hep birlikte inşallah
Kolaylıkla,Sabırla ve Dua ile

Merhaba arkadaşlar bugün benim ara ara kasıklarımda ara ara pubiste yani pelvik bölgede elektrik akımı var sanki. Böyle bir durum yaşayan oldu mu? Biraz tedirgin oldum. Bugün 8. Günüm

Teşekkür ederim bende izlerim muhakkak, neden 3. Gün dondurmadılar bilmiyorum belki ilk deneme oldukları için olumsuz olursa bidahakine 3. Gün dondurun dicem oluyorsa
Tabiki 3. Gün Embriyosu dondurulan arkadaşlarımız vardır bu grupta da. Embriyolog neye gore karar veriyor derseniz bilmiyorum.
Benim doktorum 9-10 tane yumurta topladı. Hepsi döllendi. Ama 5. Güne gidenleri dondurttu. Belki benim doktorumun taktiği budur bilmiyorum. 3. Gün dondurtsa belki 2-3 embriyom daha olurdu

Benim şu anki hekimim 5. Günden yanaydı ve elde edilen tüm embriyolar 5. Güne kadar bekletildi tabi bu arada kayıplar oldu .Onlara da sağlıksız olduğu için ilerlememis gözüyle baktık. Bu 3. Transferim. Daha önceki iki transfer başka bir merkezdeydi ve hakim 5. Güne gitmelerini beklemeden döndürdü. İlk transfer negatif olunca ikinci transferde önceden cozduruldu ve laboratuvar ortamında 5. Güne gitmesi beklendi. 5. Gün olarak transfer edildi. Yani anladığım kadarıyla daha çok gelişim vadettigi için 5. Gün embriyosu olarak donduruluyor. Ama burada okuyoruz ki maşallah 3. Gün dondurulmuş transferlerde nasip olan bir sürü gebelik var

Ama sizin pozitif olcak gibi hissediyorum ben inşallah
Bende acaba regl mi olacağım diye düşünüyorum. Yada sinir sıkışması gibi durumlarda da olabiliyormuş bu his. İnşallah hissettiginiz gibi olur aminnn hepimize sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip olsun en kısa zamanda en doğru zamanda kolaylıkla

Arkadaşlar merhaba, rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah benim 1 tane dondurulmuş embriyom var genetikten temiz geldi. Şimdi regli bekliyorum donmuş transfer için…
Aranızda transfer sürecinde ilaçları not eden oldu mu? Hangi ilaçları kullanıyoruz bir de maliyet kabaca ne tutuyor bilen var mı? Çok sıkıştık hesaplı gitmem gerekiyor şehir dışından gideceğim kalacak yer ve yemek parası da hesaplıcaz eşimle de size sorayım dedim

Canım herkesin ilacı doktor tarafından hastaya göre ayarlanıyor bu grupta herkesin ilacı reçetesi çok farklı inan ki kimse net birşey diyemez

Bende test yaptığıma pişmanım şimdi ilaçları kullanmak yük resmen
Önceki transferimde de ben test yapmıştım dediğiniz gibi ilaçları kullanmak istmedim. Bu sebeple bu sefer hiç test yapmadım bu size tecrübe oldu öyle düşünün . İnşallah mucizeler gerçekleşsin ve tekrar tüp bebeğe gerek kalmadan pazartesi günü mutlu haber alırsınız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…