2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Yok yaaa hic bi sey olmuyor,bi cebinde delik aciliyo o kadar ona da zaten artik o kadar alisiyosun ki boyle 3-5 bin tutunca bi sey ay diyprum ne ucuz
Allah sizi de güldürsün inşallah
Gerçekten bizi nakit olarak yolunacak tavuk olarak görüyorlar keşke herşey bu kadar para üzeri kurulu olacağına biraz da duygularımızı umutlarimizi düşünen olsa

Sizin ne kadar tuttu dondurma işlemi oldu mu yoksa taze transfer mi oldu ben yapınca dondurulmuş isteyecem pcosta daha şans artiyormus öyle olunca

dondurduk bizimkinide , simdi cozdurme icin bi daha para vercez sanirim cok emin degilim.Yani yapilan testler filan haric ilaclar su zamana kadar 32,tup bebek icin odedigimiz 55ti.digerleri iste testler filan dahil degil tabi

dondurduk bizimkinide , simdi cozdurme icin bi daha para vercez sanirim cok emin degilim.Yani yapilan testler filan haric ilaclar su zamana kadar 32,tup bebek icin odedigimiz 55ti.digerleri iste testler filan dahil degil tabi
Bize ilaç test herşey dahil 150 göz önünde bulundurun denildi

Kızlar embriyolardan haber var , 3. Gün gelişme göstermişti bugün 5 gün ama bi gelişme göstermemişler bi şans daha verip 6. Gün bekleyeceğiz dedi yarın arayacaklar acaba 6, gün nasıldır hiç duymadım bende, bide 3. Gün dondurulmuyor mu

Ağzın Ball yesinn yaa inşallah canm benim bakalm aksam kan vermeye gitcem yeter artk evde kendi kendimi yiyorum kaç gündür veriyim kurtuluyum
Bu koyulukla kan verip kurtulamazsınız. Değer çok düşük çıkacak. Acaba hamilemiyim kimyasal mı ilerleyecek mi duracak mı bana kalırsa artık günün bekle daha fazla strese sokma kendini

Kızlar transfer sürecindeyim adetimin 3. Gününden beri estrofem kullanıyorum pazartesi 2. Kontrole gideceğim doktor bu süreçte ekstra bir ilaç veriyor mu bilen var mı ?
Evet ben şuan birsürü ilaç kullanıyorum ve iğne kullanıyorum,vitamin de var.yeni aldım hatta doktora yazdırdık 3bin küsür tuttu(2.muayene için gittiğimde yazdı)

Bu koyulukla kan verip kurtulamazsınız. Değer çok düşük çıkacak. Acaba hamilemiyim kimyasal mı ilerleyecek mi duracak mı bana kalırsa artık günün bekle daha fazla strese sokma kendini
Haklsn amaa gelde bunu içime anlat 3 senedir bu sıpanın yolu gözleniyor yoldaym kan vermeye gidiyorum

Ya maşallah inşallah güzel haberler alırız, sanırım gelişme göstermemişler 5. Güne kadar bi gün daha bekleyeceğiz dedi bi farkı olmuyordur diye düşünüyorum değil mi
Şöyle bizim embriyolar 5.güne geldiğinde 1ini taze transfer yaptık 4 Ağustosta...
6.güne çıkan 2 embriyomuz 1i 5aa 1i 5ab kalite dondurup pgt ye gönderdik.

3. Günde dondurulabilir 5. Gün de 6. Günde dondurulabilir. 5 ve 6 nın yerleşmesinin daha yüksek olduğunu duymuştum. Youtube da embriyolog ender Yalçınkaya diye bi hanımefendi var. Bilgi almak açısından izlemiştim. Dizinde aklınızdaki soruları yanıtlar belki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…