2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bugün 6.gün sabah 6 da yaptığım test negatifti...
5.gün embriyosu...çok heyecanlı ve sabırsızım yarın da 7.gün kan tahlili versek mi kızlar,test günüm Salı 13 ünde.

Merhabalar kızlar sizinle dertleşmek fikrinizi öğrenmek istedim gece rüyamda da bebeğim varmış. Kayinvalideme bırakıp gitmişim 1 yaşına gelmiş sanki yeni öğrenmişim oğlum olduğunu. Almak istiyordum sarılıp ağlıyordum, özür diliyorum bıraktığım için bebek sadece gözüme bakım annem diyodu.
Benim bebekligime çok benziyordu, baya etkilendim uyandım ağlama hissi vardı içimde. Yatamadım tekrar, pcosluyum iki kez aşılama yaptım, ilki düşükle sonuçlandı ikincisi tutmadı. Bu ay letrol kullandım ama yumurta büyümesi olmadığı için pek umutlu değilim. Bu arada 6 yıllık evliyim. Sizce adet olursam tekrar aşılamada şansımı denesem mi yoksa direk tüp bebeğe mi geçsem ?
Annelik damarım kabardı nolur artık bizimde meleklerimiz gelsin benim sizin ve isteyen herkesin bebişleri tez zamanda olsun Allah'ım lütfen yaa

Kızlar, femara ile transfer nasıl oluyor? Femara kullandıktan sonra süreç nasıl ilerliyor bilen var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…