2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ben zaten tutmasam kaynanam gizlemeyelim diyor sinir ediyor eşimin halasının kızı da tedavi gördü saklamıyor o yüzden normal diye düşünüyor heralde
Önemli olan sensin. Nasıl rahat hissediyorsan canım öyle yap. Ben kimseye söylemedim. Ailem dışında bebeğim 3 aylık olana kadar gebeliğimi de duyurmadım

Bizimde gizli ama yani cok gizli boyle artik kirk takla atiyoruz yakalancaz diye benim icin fark etmiyodu acikcasi ama esim istemedi soylemek sonradan bende iyi olmus dedim aslinda,kimseye dert anlatmakla ugrasamicam

ne guzel yazmışsınız yakın birkaç arkadasım dışında kımseye soylemedgım halde toplum baskısından yılmış biri olarak çareyi kimseyle görüşmemekte buldum ve şunu farkettim ki arkadaşın da olsa bunu yaşamayan istedgı zaman doğum yapanlar asla anlamıyorlar.. tabı bu çözümün ne kadar etkili oldugu tartışılır yolda karşılaşıp çenesi tutmayan çok maalesef.. yarın doktor kontrolüm var transfer tarihim belli olacak 3. transfer hazırlıgındayım bu yolda emek veren isteyen herkes tez zamanda kolaylıkla bebegıne/bebeklerine kavuşur inşallah yoğun çalışan kocaları boğma konusunu da arada düşünmüyor değilim

Anladim başka bir rahatsızlık yok. Fitil kullanımından kaynaklı tahriş ettim sanırım. Transfer sonrası iki gundur fitil kullanirken değişik bir sekilde çok telaşlı hareket ettim ondan olabilir

Bizimde gizli ama yani cok gizli boyle artik kirk takla atiyoruz yakalancaz diye benim icin fark etmiyodu acikcasi ama esim istemedi soylemek sonradan bende iyi olmus dedim aslinda,kimseye dert anlatmakla ugrasamicam
ben kayınvalidem üst katta ektim yan apartmanda oturuyor. Arabayı bile kapıya park etmiyoruz kayınvalidem takip ediyor diye var sen düşün

Bende tedavi işini gizli tutuyorum sırf konuşulmasın diye hata mı ediyorum
Hayır bence nasıl rahat ediyorsan öyle davranmalısın. Baskı görmek mesele. Yani sürekli çalan telefon şu duayı oku bunu oku diyenler şu bu gerçekten beni geriyor. Bu yüzden kimseye söylememeyi tercih ediyorum.

En çok sinirimi bozansa ilk çocuğumuz olmadığında kayınvalidem bizde hiç böyle bir sorun yok sizdendir dedi ki bence hiç önemi yok sorun değil bu sağlık diye düşünüyorum. Sonra sorun eşimde çıktı. Bu sefer arkadaşlarına anlatmış ve güne geldiklerine her biri bana KADININ çocuğu olmuyorsa okunacak dualar şunlar bunlar getirdiler ve ben hiçbirini kabul etmedim bozuldular. Bozulmayın dedim. ERKEĞİN çocuğu olmuyorsa okunacak dua varsa alayım dedim uzun bir sessizlik oldu ve sonra konu değişti. Diyorum ya bu sadece toplum baskısı değil. En yakınınızda dahil baskı görüyorsunuz. Ama tek kurşunla sonlandırabilirsiniz. Siz tavrınızda ne kadar net olursanız onlarda o kadar geri çekilirler. Mesele sizin hayatınıza müdahaleye izin verip vermemenizde buna anne babanızda dahil. Ve unutmayın bu büyüklere yapılmış bir saygısızlık değil. Bu onların sizin hayatınıza yapmış olduğu saygısızlıktır. Sizler onlara nasıl saygı gösteriyorsanız onlarda size saygı göstermeli diye düşünüyorum. Kafanızı şişirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…