2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Nerde genetige baktirdiniz acaba? Önerebileceğiniz bir yer var mı?

Ne çekiyorsak biz kadınlar çekiyoruz yaaaa Hepimizde bir stres bir korku İlaçlar bir taraftan mahalle baskısı öbür taraftan. Herkese bir …iktir git diyesim var yemin ederim acaba bu sefer (4.deneme) olacak mı diye düşünmekten gece uyumaz oldum…
Allah hepimize bir genişlik versin ne diyeyim

Çok sevindim sizin adınıza , hayırlı olsun . Ben de beklicem sizin gibi zaten pazartesiye ne kaldı . Olumsuz olursa da olduğu gün üzüleyim
Bende sizin gibi düşünüyorum. Çünkü idrar da emin olamıyorum ben. Daha önceki denemelerde hep bi heves yaptım sonra daha çok üzülüyorum diyip bu kez kendime söz verdim kanda öğrendim sonucu

Selam kızlar ben de dün femara kullanmaya başladım. Sürecimiz pozitifle sonuçlandın inşaallah. Dondurulmuş embriyo transferi olacak olan var mı? Süreç nasıl oluyor?
İlaçlara başlayacaksın canım rahim kalınlığına ulaşınca herşey yolundaysa transfer oluyor

Toplum baskısını ancak sen yenebilirsin. Ben herkesin ağzını kapattım. Bu 2. Transferimiz ve hiç kimsenin haberi yok. Çünkü ilkinde perişan ettiler beni. Şimdi herkesi çocuk isteriz veya istemeyiz bu sizi ilgilendirmez diyecek dirayeti bulmalısın kendinde. Zaten aslında en büyük ayıp çocuğun yok mu diye sormak. Soranlara da ağzının payını vermekten çok büyük haz duyuyorum artık. Ha diğer konuya gelince evet tüm herşey biz çekiyoruz. Erkekte de sorun olsa tüm ilaç şu bu hepsi kadına. Bu bence de müthiş sinir bozucu. Acaba uyurken boğsak mı şu adamları uzun ve yorucu bir yol. Dayanmak ve direnmekse bizlerin işi. Eşlerimizin elinden tutup direnmeye devam

Herkese tekrar merhaba 6 tane kaliteli yumueta toplandı benden suan kramp şeklinde ağrım var ama çok değil size şey sormak istiyorum idrar rengi ve kokusu çok ağır sizde de oldu mu

Bende tedavi işini gizli tutuyorum sırf konuşulmasın diye hata mı ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…