2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
İpek çok güzel bir isim
Ben de nasıl karar veririz hiç bilmiyorum çok zor netleştiriyoruz
Bebeğimin kız olmasına çok seviniyorum çünkü erkek olsaydı sanki benim çocuğum değilmiş gibi eşimin ailesi ismine karar vermek istiyordu sanki ilk erkek torunu ben verecekmişim gibi

Bebeğimin kız olmasına çok seviniyorum çünkü erkek olsaydı sanki benim çocuğum değilmiş gibi eşimin ailesi ismine karar vermek istiyordu sanki ilk erkek torunu ben verecekmişim gibi
Yaaa o da kötü. İnsanların isim verme merakını hiççç anlamıyorum. Ama ben şöyle düşündüm sonradan kendi çocuklarına herhalde hep başkaları isim vermiş hevesleri toruna kalmış bizimde erkek olacak inş ama karışan olmayacak çok Şükür

Ay yok öyle olsa anlardım. Mesela oğullarına dedelerinin ismini vermişler 2 kez ama bebek ölmüş. Diğer oğullarına hep farklı isim koymuşlar sırf biz bu ismi koydukta öldü diye ama o ölen bebeklerin ismini torunlarına vermek istiyorlar.

Benm de 15 n haftadaym doktor plesanta asagida ama zamanla cikar dedi. Iliski yasakladi

Üzüldüm aslında kayıpların isimlerini de vermemek lazım ama duygusal yaklaştıklarından anlatmak çok zor. Benim eşim de yılar önce 20 yaşında olan bir abisini kaybetmiş. Doğan ilk toruna onun adını vereceklerdi. Eltimin önce oğlu olunca ona o ismi verdiler. Burada da var aynı durum

Benim de aşağıda canım ilişki yasak dedi. 6. Aya kadar çıkabiliyor dedi. Daha önce de demişti ben sorunca şimdi çıkmaz hemen rahim büyüdükçe çıkarsa çıkacak dedi. İnşallah çıkar. Dua edelim

Riskli bir durum mu acaba ? Bana da 20. Haftadan önce hastaya bunu söylemiyoruz aslında çünkü çıkıyor dedi. Bende kanama alanı var plasentada o korkuttu biraz

Riskli bir durum mu acaba ? Bana da 20. Haftadan önce hastaya bunu söylemiyoruz aslında çünkü çıkıyor dedi. Bende kanama alanı var plasentada o korkuttu biraz
Plesantanın aşağıda olması bu dönemde risk taşımıyor diye biliyorum. Doktorum endişeli bir şekilde söylemedi. Önemli olan altıncı aydan sonraki durum galiba. Dediğin gibi çoğunlukla çıkıyormuş.
Kanama ile ilgili kısmı hiç bilmiyorum canım ama inş o da en kısa sürede yoluna girer.

Evet şu an ilişki yasak kendini yormak yok dedi . Zamanla yoluna girer umarım

Sen
Dün çok dürtükledim bir daha yapmıcam ben de

Benimki hala son reglime göre 1 hafta geriden geliyor geç döllenme olduğu içinyoksa en de 18+6 olurdum sanırım valla sanırım hissettiğimizde net olarak anlayacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…