2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Arkadaşlar bugün doktor kontrolüm vardı 15. Haftadayım. Plasenta aşağıda ve 1 cm kanama alanı varmış. Doktor 20. Haftaya kadar yukarıya çıkabilir dedi ama benim kafama çok takıldı. Böyle bir durum yaşayan ya da bilgisi olan var mı ?

2 tane takım almak daha mantıklı sanırım uygun fiyata

Ay bu nasıl bi mantık deli olucam böyle bir şey mi var ya. Öğrenmek hakkın böyle bi hakkın varken nasıl mahrum ederler cidden çok sinir bozucu kaç haftalık su an bebiş?

yaa yalanci isine gelmemis arayip bakmak sen bu devletteki en son denileni takma kafana hic gitmemisin gibi dusun ozelde gittiginde tekrar cinsiyet sor nedemekmis yasak ya terbiyesizlige bak tek yasak nipt testi sonucunda bize direkt cinsiyet soyleyemiyolar.. onda bile doktora haber gidiyo dolayli yoldan bize haberi geliyo resmen ugrasmak istememis asiri sinir oldum

Cahil bir anne adayı olarak sormak istiyorum bu kolsuz zıbınları aldığımız normal kıyafetlerin içine giydirecek miyiz hep direk bezin üzerine alt üst takım şeklinde mi giydiriyoruz acaba bilemedim
Ahhaaa ben de aynı durumdayım , kıyafetlere bakıyorum ama ne nasıl ne zaman giydirilir bilemiyorum.

Benim oluyor hatta bu yüzden mideme vurduğunu düşünüyorum çünkü dediğiniz şekilde göğüs bölgesinden sırtıma yayılan bir ağrı var ve göbeğimin yan tarafları çok gergin
Hatırlarsanız geçen günler karnımda ağrı bar diyordum geçtiler ve farkettim ki karnım azıcık daha büyüdü. Bu bana 12-13 hafta arası da olmuştu , o zaman da karnım pıt diye çıkmıştı , büyüme ve yer değiştirmeden kaynaklı diye düşünüyorum ben

Ay bu nasıl bi mantık deli olucam böyle bir şey mi var ya. Öğrenmek hakkın böyle bi hakkın varken nasıl mahrum ederler cidden çok sinir bozucu kaç haftalık su an bebiş?
Valla ben de deli olucam 17. Haftaya giricez inşallah canım ama devlet hastanesi sıkıntılı yani bu konuda gördükleri halde söylemiyorlar yasakmış ve şikayet ediyorlarmış ne alaka yani kim niye şikayet etsin ki

Evet uğraşmak istemedi bence de canım özele tekrar gidicem ama başka bir doktora gitmeyi düşünüyorum doktorumada söyliycem çünkü ben ona bana kesin olmadan söyleme demiştim o kesin diyip söyledi almak istediklerini al dedi bana şimdi kendiside emin değil kime güveneceğime şaşırdım artık

Benim oluyor hatta bu yüzden mideme vurduğunu düşünüyorum çünkü dediğiniz şekilde göğüs bölgesinden sırtıma yayılan bir ağrı var ve göbeğimin yan tarafları çok gergin

Ay ben de bir tane isimli yaptıracağım 2. gün çekimi için :)
Ne kadar heyecan basıyor beni bunları konuşurken bile yaaa
Ayyy çok teşekkür ederim cevap için
Evet canım oda detaylı oluyor ama 18-24. Haftalarda gideceğimiz, bebek büyüdüğü için daha önemli ve daha detaylı
Allah razı olsun şimdi talep açtım hem detaylı olacak hemde şeker yüklemesi olacak inşallah hepsi hepimzinki sorunsuz olur
İsim konusunda karar veremedik e bebeğe de bakınayım
Biz daldan dala konduk ama hallettik şükür bana kalsaydı Züleyha ismini çok seviyordum ve istiyordum ma herkes bebeğe çok ağır olur dediler ve vazgeçmek zorunda kaldık inşallah sende güzel isim bulur koyarsın

Selam kızlar hastane Çıkış seti aldınız mı? 10 lu almak daha mı mantıklı? Bir arkadaşım alacak hangi marka aldınız ? Bulduğum takımlar bunlar. Ne daha mantıklı onu da bilmiyorum
Ben Ebebekten almıştım 2 tane 5li takım bide teyzesi sağolsun isimli 10lu hastane çıkışı alacak

Cahil bir anne adayı olarak sormak istiyorum bu kolsuz zıbınları aldığımız normal kıyafetlerin içine giydirecek miyiz hep direk bezin üzerine alt üst takım şeklinde mi giydiriyoruz acaba bilemedim
Kızım kış bebeği. Çıt çıt zıbın hep giydirdim ben. Normal kıyafet altında giydi. Eğer o çıt çıtı vurmazsam bez kayabiliyor,kaka dışına çıkabiliyor, İlk 6 ay ek gıda olmadığı için kaka hep su gibi sıvı ya da yoğurt gibi kıvamında oluyor yenidoğan 20 gün giydirebildim bebe büyüdü. 20 günden sonra 3 aylık giydirdim.

Bu soruyu sorduğunuz için çok teşekkür ediyorum çünkü ben de bilmiyorum ve sormak istiyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…