2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Selam kızlar hastane Çıkış seti aldınız mı? 10 lu almak daha mı mantıklı? Bir arkadaşım alacak hangi marka aldınız ? Bulduğum takımlar bunlar. Ne daha mantıklı onu da bilmiyorum
bana bi doktor soyle bisey demisti banada asiri mantikli gelmisti pahali setlerden alma cunku bebegin kalan sivisi falan iste kordonundan kan sizabiliyo kiyafeti cop ediyo yikasanda cikmiyo o yuzden cok pahali setlerden alma demisti bilgin olsun ben normal ebebekten 2 li onu capraz olanlardan alcam

Sen şanslıymışsın canım ben bugün gittim cinsiyeti söylerler mi diye ayrıntılı ultrasona gönderdiler söylemediler orada söyleyemiyoruz dediler

Kızlar ben tribe girdim sağ kasık bıçak sağlanması vardı sabahtan beri doktora gittim magnezyuma başlattı toz şeklinde suya katıp içiliyor. Bebek büyüdüğü için kaslar geriliyor olur bu ağrılar hafta ilerledikçe artabilir hatta magnezyum doğuma kadar al dedi

Selam kızlar hastane Çıkış seti aldınız mı? 10 lu almak daha mı mantıklı? Bir arkadaşım alacak hangi marka aldınız ? Bulduğum takımlar bunlar. Ne daha mantıklı onu da bilmiyorum
Ben bunları aldım Aslında iki uzun kollu bile çok geldi gözüme ama leke vs olur diye , sağdaki tulumu da yedek aldım . Hastaneden çıktıktan sonra da geri kalanlar kısa kollu çıtçıtlı body olacak 0-1 , 0-3 10 tane aldım , gerisi artık bebeğin kgsu ihtiyacına göre ihtiyaç olursa alırım

11 de doktorum kız dedi 12. hafta da fetalde kesin kız olduğunu öğrendikkk. Ama devlette değildi. Devlete gidip en şanslı olan sensin cidden

Ben bundan aldım kargoda daha gelmedi, hastane çıkışı diye düşündüm ama basit mi olur bilemedim.
Eki Görüntüle 3397825
Bende bu şekilde müslin almak istedim yaz bebekleri için çok uygun ama bunları bu model şapkaları büyük oluyormuş giydirilemiyormuş. Birde muslin önden bağlamalı şapkalar var ama onları da yeni doğmuş bebekler çok küçük oldukları için ben yakıştıramıyorum yüzleri kayboluyor sanki .
Hiç basit değil canım bence sade ve şık

Ben isimli sipariş vermeyi düşünüyorum henüz sipariş vermedim ama bunlarda güzelmiş civil ve ebebekte de çok güzel şeyler var

Ohhh çok şükür devlette vaemış detaylı ultrason 20ila 24 hafta arası randevu al gel dediler doğrudur değil mi birde kadın doğum değil perinatoloji bakıyormuş öyle mi

Cahil bir anne adayı olarak sormak istiyorum bu kolsuz zıbınları aldığımız normal kıyafetlerin içine giydirecek miyiz hep direk bezin üzerine alt üst takım şeklinde mi giydiriyoruz acaba bilemedim
Yaz bebeği olacağı için iki seçenekte kullanılabilir gibi bence

Ohhh çok şükür devlette vaemış detaylı ultrason 20ila 24 hafta arası randevu al gel dediler doğrudur değil mi birde kadın doğum değil perinatoloji bakıyormuş öyle mi
Evet canım perinatolaji ya da radyolojiye yönlendiriyolar detaylı için ama perinatolog daha iyi tabiki direk yorumlar. Benim randevu aldığımız doktor 18-24 hafta arası detaylı ultrasona bakılabilir dedi

Evet canım perinatolaji ya da radyolojiye yönlendiriyolar detaylı için ama perinatolog daha iyi tabiki direk yorumlar. Benim randevu aldığımız doktor 18-24 hafta arası detaylı ultrasona bakılabilir dedi
1 kere gittim perinatoloji ye yarım saat kadar kaldım içeride bir sürü şeyler söylediler stajyer kızla herşey iyi falan diye o mu detaylı yoksa başka şekil mi acaba 12 ci hafta mç ne gitmiştim sanırım

Bugün tam 18 haftalık olduk bebişimin hareketlerini hala hissedemiyorum, çikolata falan hiç işlemiyor. Dün resmen rahatsız ettim karnımı ama bana mısın demedi
Ben de canim biz senle hep ortak gidiyoruz resmen :) bi hafta öne çekmeseydi ben de bugün 18 alacaktım ama 18+6 yim suan hala bir şey yok geçen senle konuşmuştuk ya bi hisseder gibi olmuştum emin olamamıştım öyle kaldı bi daha da bise yok valla.

1 kere gittim perinatoloji ye yarım saat kadar kaldım içeride bir sürü şeyler söylediler stajyer kızla herşey iyi falan diye o mu detaylı yoksa başka şekil mi acaba 12 ci hafta mç ne gitmiştim sanırım
12. Haftadakinde burun kemiği oluşmuş mu ense kalınlığı gibi şeylere bakıyorlar, şu an gidecegimizde parmaklarını sayıyorlar tüm organlarına bakıyorlar kalbi böbreği bağırsakları vs asıl detaylı olan bu oluyor canım

Evet canım oda detaylı oluyor ama 18-24. Haftalarda gideceğimiz, bebek büyüdüğü için daha önemli ve daha detaylı

11 de doktorum kız dedi 12. hafta da fetalde kesin kız olduğunu öğrendikkk. Ama devlette değildi. Devlete gidip en şanslı olan sensin cidden
Bana erkek dendi en başta hatta bacak arası fotoğrafını koymuştum şimdi de doktorlar kız givi konuşuyor bugün devlete gittim söylemediler kıza o kadar rica ettim ki ayrıntılıya göndermişlerdi bize kesin erkek dediler alışveriş yaptık siz ne görüyorsunuz diye söylemedi görüyorum ama söylemem dedi yasak dedi bişey olmaz benim kızımada başta erkek dediler mavilerle büyüttüm dedi cinsiyet değişebilir dedi sizce kız mı demek istedi bana

Kızlar Buda bebeğin bacak arası lütfen yorumlarınızı bekliyorum nasıl oluyorda kız diyebiliyorlar sonradan

Eklentiler

• BEB1B4D4-585C-4CED-8F12-DAFE30AA2413.jpeg
    62,2 KB · Görüntüleme: 60
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…