2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Merhaba kızlar günaydın ya benim akıntı var az az tabi ama sarı lekenme gibi ama kokusu yok korkmalımıyım haftaya randevum beklemedn gidimmi bu durumu yaşayan varmı ama herhangi bir kaşıntı falan da yok
Benim hamileliğin başından beri akıntım var aslında renksiz gibi ama çamaşırda açık sarı oluyor. Koku ve kaşıntı olmadı hiç doktorum da normal dedi, hatta bazen artıyor bazı günler olmuyor.

Ben ilk çocuğumda kullandım canım. Çocuk için herhangi bir zararı yok gayet emmişti bizim bebe

Benim hamileliğin başından beri akıntım var aslında renksiz gibi ama çamaşırda açık sarı oluyor. Koku ve kaşıntı olmadı hiç doktorum da normal dedi, hatta bazen artıyor bazı günler olmuyor.
Evet aynı benimde öyle korktum biranda randevumada 1 hafta var duruma göre erkenden gidecektim ama için rahatladı şuan

Valla ben çoğu zaman yüz üstü yatıyorum uyandığımda fark ediyorum doktora sordum zaten bebeği rahatsız edecek bir durum olsa yatamazsın belli eder kendini dedi

Sen şimdi böyle söyleyince düşündüm de yarın 17 bitiyor şaka maka 4,5 aylık hamile oluyorum ne kadar hızlı geçti zaman
Ya aynen bi de söyle bir şey var sizde de öyle oluyor mu bir gün göbeğim 7 aylık gibi diğer gün 5 aya düşüyor böyle olan var mı ya dün baya baya vardı bugün daha yumuşak daha az sis anlamadım ben bu işi.

En geç 18 haftalığa kadar ol dedi bana canım ben de aşıyı olacağım
Sağlık ocağındaki bana 5.ayda 1 tetenoz aşısı dedi. Geçen seneki hamilelikte 2 tane vurdurmuştum
kızlar sizden ne sıklıkla kan alıyorlar demire falan bakmak için ben ilk hamile olduğumu öğrendiğimde kan verdim bir daha almadı doktor normal mi merak ettim?
Bende hamilik başında 1 kez sağlık ocağında vermiştim.
İlk bebeğimde kullandım, bebem emdi sıkıntı olmadı. Ama benim sürmeme rağmen çatladı kanadı ağrıdı yandı ağladım ama sürekli sürdüm. 2 hafta sonra göğüs alıştı sanırım tekrar ağrımadı. Sürmeyi de azalttım. Açmadığım Bi kutu kalmıştı. Yine kullanacağım inşallah fiyatı da 2 kat olmuş

benımde aynı sankı ilk gebeliğimde bu kadar yoktu 2. de daha fazla mı oluyo dusunmeye basladım ama renksız kokusuzsa korkmamıza gerek yokmus

Yatış pozisyonuna 6. Aydan sonra dikkat etmemiz gerekiyor. O zaman arka üstü yatış önerilmiyor. Şu an işin rahat olabilirsiniz.
Canım benim doktorum şimdiden sırt üstü yatma bebeğe kan akışı azalıyor dedi gerçekten bi sağa bi sola yatmaktan helak oldum uyku kalitem çok düştü geceleri sürekli uyanıyorum

Benimde aynı şekilde akıntım var canım kaşıntı vs yok benim Dr um da normal dedi değişen hormonlar dan olabilirmiş

Merhaba kızlar günaydın ya benim akıntı var az az tabi ama sarı lekenme gibi ama kokusu yok korkmalımıyım haftaya randevum beklemedn gidimmi bu durumu yaşayan varmı ama herhangi bir kaşıntı falan da yok
Ayni durumdayiz benm hamileligin basindna beri var fitil kullandm gecmedi doktor ustune bisi yazmadi ama muayeneye gidince soracam tekrar daha iki haftam var

Benim akşamları daha çok çıkıyor sabahları iniyor ama aldığım kiloya göre karnım az çıktı :)

Ben ıslak bezle siliyordum yine de emzirmeden içim rahat etmiyordu

14+4 günlük hamileyim bugün doktora ısrarla sordum cinsiyeti belli mi görünüyor mu diye bacak arası boş görünüyor kız dedi sizce sonradan değişir mi ay çok heyecanlandım hep bir kızım olsun istiyordum ama heveslenmek de istemiyorum cinsiyet için erken dedi doktor

Ben de 14+5'im, niptten biliyoruz erkek olduğunu ve bugün de bacak arasında gördük bi şeyler boş değildi yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…