2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar ben bir şey sorucam.ya aklıma.takildi ben nüfus müdürlüğüne gittim kimlik için içeri girerken biliyorsunuz eşya telefon bırakma.yeri var rotgen ben ordan geçmedim ordaki bir polisten rica ettim başka kapıdan geçtim sonra cikişta cikiş kapısından çıktım diğer kapıyı kapatmislardi geçtiğim kapıda radyosun yoktu ama.cikis kapısı ver o eşya koyma yerinin arasında bir duvar vardı cam üstü alti duvar di o içeri girme kapısı alışveriş merkezlerinde var havalimani falan acaba bir olurmu ya
Yok denecek kadar az diyorlar ben geçmeyince bu kimseyi etkilemez diye. Bence radyasyon yaysa özellikle hamileler geçemez ibaresi bulunurdu . Yine de içimiz rahat etsin diye geçmiyoruz sadece

14+4 üm hiç hissetmedim iki haftası falan var galiba
Daha küçük evet var zamanı 20. Haftaya kadar yolu var hissetmek için benim üçüncü gebeliğim ilk kez erken hissediyorum :anneadayı: aç karına kontrole gidiyorum zamanım yok diye aç karına bile kıpır kıpır galiba ondan dolayı da olabilir

Teşekkür ederim söylediklerinizi deneyeceğim 😞

D vitamini kullanıyorum ama unuttuğum hiç olmadı daha bir de özellikle demir ilacına başlamamla örtüşüyor bu ağrıların artması, doktor o da yapar demişti zaten magnorma başlatmıştı ama demiri mecbur içiyorum 😞 bir de bugün iş yerinde toplantı vardı 2 saat sert sandalyede oturdum aralıksız sonrasında başladı. böyle şeyler normalde de etkiliyor beni işim de masa başı ama minderle oturuyorum hep.. hareketsizlik çok kötü ya pilatese başlıyım dedim ama her yer dolu akşam saatlerinde, evde kendi yapan var mı? Online ders ile youtubetan kendim yapmak arasında kaldım
Ben geçen gün drmfk ‘nın videosuna denk geldim risk oluşturmuyor diyordu. Hiç kafana takma

Bende sezeryan esnasında bağlatmayı düşünüyorum tüpleri . Allah sağlık versin evlatlarımıza geri dönüşü zor ama zaten yaş da 35 nerdeyse zaten hakkımızda hayırlısı olsun
Evet zor bir karar ama doktorum söyleyince mantıklı da geldi ikinci evladım olacak allah kısmet ederse 🙏🏼 başka düşünmüyoruz zaten eşimle ama bakalım doğum anında o heyecanla bilemedim fikrim değişir mi hayırlısı olsun dediğiniz gibi ☺️

Benimde öyle ben zaten hayatımın en kilolu döneminde hamile kaldım. Herhalde ağustos ayında ağır yaşamlar gibi olucam 😀
Ay bu ben ben 😂 hayatımın en kilolu halinde hamile kaldım, normal kilom 56-58 arası giderdi bacağımı kırdım aylarca yürümeyince hooop kilolar geldi , üstüne de hamile kaldım şimdi , ağustosta artık yuvarlanırım yürümek yerine zaten 160 bir şeyim tam top 🫠

kizlar bugun ikili testimin sonucunu almaya gittim sonucu aldim ama randevum olmadigi icin doktoruma gösteremedim ,bende baska bi doktora gosterdim oda yasa bagli risk var dedi 36 yasindayim ,nipt resti yaptir bence yâştan dedi ,ama ben karar veremedim,yaşa bağli riski yüksek çikan var mi

bu arada karnim hic büyümüyo sanki ici bosalmis gibi geliyodu bi kac haftadir ,kalbi atiyo,ölçümler haftaya uygun cikti,yani sizde telaş yapmayin diye soyluyorum karnim buyumedi diye,bosuna kendimize vesvese veriyoruz

kizlar bugun ikili testimin sonucunu almaya gittim sonucu aldim ama randevum olmadigi icin doktoruma gösteremedim ,bende baska bi doktora gosterdim oda yasa bagli risk var dedi 36 yasindayim ,nipt resti yaptir bence yâştan dedi ,ama ben karar veremedim,yaşa bağli riski yüksek çikan var mi
Seninn yaşındakilerin ortalaması seni etkiliyor bu gerçek bir risk olmuyor bende yaşa bağlı kafam karışmasın diye nipt yaptırdım direkt

Testinizi buraya atarsanız anlayanlar yorumlar mutlaka ♥️

X