2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar şimdi çıktım doktordan bebeğin gelişiminde suyunda bı sorun yok dedi plasentada kanama alanı var dedi biraz değişik görünüyor ama bebeğin iyi şimdilik dedi hicbisey anlamadım bu işten
çok sukur yaa çok sevındım moral bozma sen içini ferah tut ....

Ben de alacağım ama beden benim de aklıma takılan 175 73 kiloyum suan. XL çok mu büyük olur acaba ?
Çok büyük olur canım. Aynıyızdır seninle ben M aldım ama karın büyüyünce L ye geçmek gerekebilir. Dediğim gibi bacak kısmı iyi ama karın kısmından emin olamadım XL çok büyük olur bence sana ama

kızlar sizden ne sıklıkla kan alıyorlar demire falan bakmak için ben ilk hamile olduğumu öğrendiğimde kan verdim bir daha almadı doktor normal mi merak ettim?

kızlar sizden ne sıklıkla kan alıyorlar demire falan bakmak için ben ilk hamile olduğumu öğrendiğimde kan verdim bir daha almadı doktor normal mi merak ettim?
Ben de ilk öğrendiğimde verdim kan. Dün tetanoz aşısı için sağlık ocağına gittiğimde sordular. Ben de bir daha kan vermedim dedim. Bugün kan ve idrar için gelmemi söylediler. Yeniden bugün verdim. Benden de sürekli kan istemedi doktorum

Kızlar şimdi çıktım doktordan bebeğin gelişiminde suyunda bı sorun yok dedi plasentada kanama alanı var dedi biraz değişik görünüyor ama bebeğin iyi şimdilik dedi hicbisey anlamadım bu işten
Canım bu doktorun dediğine güven bence devlette pek sallamıyorlar. İnşallah hiçbir sorun yoktur

Benimde aynı bir kere istedi doktorum ben kendim gidip sağlık ocağında verdim canım demir ve diğer değerlerim normal mi bakmak için. Sağlık ocağına da kadın doğuma yarın randevum var genel değerlerime baktırmak istiyorum özele para vermiyim demiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…