2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Benimde öyle ben zaten hayatımın en kilolu döneminde hamile kaldım. Herhalde ağustos ayında ağır yaşamlar gibi olucam
Bence kilo konusunda max benim 162 boy 88kg ile hamile kaldım diyetisyene gidiyordum zaten 86ya düştüm ilk 3 ayda şimdi 87yim :) Dolayısı ile hamile olduğum herhalde 6.aya kadar anlaşılmaz sadece yağ geliyor ele :)
Sağlık sıkıntısı yaşamıyorum ile iler ki aylar için diyete devam

Bende sezeryan esnasında bağlatmayı düşünüyorum tüpleri . Allah sağlık versin evlatlarımıza geri dönüşü zor ama zaten yaş da 35 nerdeyse zaten hakkımızda hayırlısı olsun

Geçmiş olsun inşallah hiçbir şey çıkmaz mutlu haberle dönersin birden bire mi oldu yoksa kendini yordunmu

Ya evet hiç açıklayıcı konuşmadı plasentanın düz bir goruntusu olması gerekiyormuş ama benimki cikintikiymis şekli değişik dedi bende anlamadım yaa
Canım perinatalog en doğrusunu söyler inşallah hayırlı haber alırsın üzülme dualarımız seninle

Amin İnşallah canım benim de arada seyirme oluyor damar atması oluyor doktora sormuştum onlar hareket değil demişti ama bilmiyorum seninki de 17 hafta olmuş tabii ki de artık daha net hissedersin yavaş yavaş
Aynen canım bence onlar seğirme gibi bebek hareketi çünkü yemek yediğimde ya da sağa sola yattığımda kıpırtı hissediyorum. Tam alt karnımda

Kız ben 178 boy 100 kilo ile hamile kaldım şimdi 110 olmuşumdur

Kızlar şimdi çıktım doktordan bebeğin gelişiminde suyunda bı sorun yok dedi plasentada kanama alanı var dedi biraz değişik görünüyor ama bebeğin iyi şimdilik dedi hicbisey anlamadım bu işten
Perinatoloji uzmanı yardımcı olabilir belki canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…