2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ben karnımı biraz çıkmış göstereyim diye şişirmekten nefessiz kalıyom ya keşke benimde azcık karnım çıksa

çok tatlışşşşş

İyi düşünmüşsün canım hem tuz çok zararlı olabildiğince azaltmakta fayda var bi de tam buğday ekmeğine geç bakalım belki daha iyi hissedersin ben de iki haftadır tam buğdaya geçiş yaptım tatlıyı kestim geceleri daha iyi gibiyim 1 kilo almışım ama iki kontrol arası 67 ydi 68 olmuş

Kızlar şimdi çıktım doktordan bebeğin gelişiminde suyunda bı sorun yok dedi plasentada kanama alanı var dedi biraz değişik görünüyor ama bebeğin iyi şimdilik dedi hicbisey anlamadım bu işten
Bu nasıl bilgi canım hiç açıklayıcı olmamış ki . Yok mu düzgün perinatolog

Ya evet hiç açıklayıcı konuşmadı plasentanın düz bir goruntusu olması gerekiyormuş ama benimki cikintikiymis şekli değişik dedi bende anlamadım yaa
Evet sanki değişik bir durum varda ben anlayamadım ne olduğunu uzmanlığım yetmez der gibi .. İstanbul’da mısın canım

Kızlar şimdi çıktım doktordan bebeğin gelişiminde suyunda bı sorun yok dedi plasentada kanama alanı var dedi biraz değişik görünüyor ama bebeğin iyi şimdilik dedi hicbisey anlamadım bu işten
hadi gözünüz aydın hep böyle güzel haberler alırsınız inşallah

Canım ekmeği komple kestim. Daha sebze ağırlıklı besleniyorum ama tuz çok sıkıntı. Çok iyi gidiyorsun maşallah

Ya evet hiç açıklayıcı konuşmadı plasentanın düz bir goruntusu olması gerekiyormuş ama benimki cikintikiymis şekli değişik dedi bende anlamadım yaa
Ala ala yani sormadn mi ne olabilir boyle olmasinin skntisi nedir . Hangi aralikla gelmem lazm falan. Hic aciklayici olmamis. Ilk defa duyuyorm boyle bir sey

sanırım ben de öyle yapıcam çünkü bazen tedirgin oluyorum
Tabi cnm hic zorlamaya gerek yok. Benm bahce rahat hava aliyorm iyi oluyor ama katlar zor bagrp cagiramam bu durumda. zaten arabayla hoplaya ziplaya gidiyorm uzuluyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…