2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Yaaa süperrr kız gibi geliyor bana ama hayırlısı bizimlede paylaş olur mu
Ya şu an şoktayım. Doktorum aradı erkek dedi. Ultrasonda %95 kız görmüştük ama dedim test yanılmaz dedi :) Erkek geliyormuş ben de çok şaşkınım en başından kız hissettim kıza şartlanmıştım hayırlısı olsun inşallah. Ama o testte her şey yolunda sağlıklıymış diye duydum ya üstümden yük kalktı hiçbir şeye benzemez o mutluluk

Hayırlı uğurlu sağlıkli olsun

Tebrik ederim sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Çok sevindim canım hayırlı olsun sağlıcakla kucağına al inşallah küçük prensini darısı bizlerin başına inşallah hep beraber güzel haberler alalım

Benim ilk hamileligimde 7.aylarda olmustu,hep 2 hafta geriden geliyordu,doktor 3 hafta olmadikca skinti yok dedi,ama sen kendi gittigin doktorada git bence onun gorusunude al

aynen bu tarif ettigin sekilde bende de. Nasilsin bugun muydu kontrolun?
ayh allaha sukur dokunsalar aglicam cok az bi kuculme olmus ama bunada sukur bebis gayet iyi doktorcumuu her hafta sasirtiyo zamanina gore buyumus haftasi boyu kalbi hersey guzel cok sukur kanama alani ustte baski yapabilir bi pozisyondaydi tepeden cekilmis kan yana gecmis

Eklentiler

• 20240124_112600.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 48
  • 20240124_112557.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 50
Hayirli olsun :)cinsiyeti kacinco haftada ogrenmis oldun

Merhaba palm angels ben listeye dahil değilmişim yaş 34 2. Bebeğim son adet tarihim 14.11.2023 kese ve kalp atışı 7+1 kız hissediyorum tahmini doğum 20.08.2024 eklersen çok memnun olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…