2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Olabiliyo bigun 6 kez kustum diger gun hic kusmadim,bende endiseleniyodum bisey mi var diye ama hersey yolunda
Değişiyor ya. Bazı günler hiç olmuyor bazı günler bütün gün bulantılı geçiyor. 11. Haftayı yarın doldurcaz. Umarım 12. Haftayla beraber bulantılar biter.

Bıktım aç gezmekten. Löp löp yemek istiyorum.

Kizlar akinti durumunuz nasil. Sari akintim devam ediyor benim. Hic akintisiz ilerleyen var mu

Yarın inşallah güzel haberlerle döneriz. İnternette 13. Haftadan sonra bulantılar azalır yazıyor ya erken olduğu için korktum
Erken diye birşey yok canım içini ferah tut. Benim hiç midem bulanmadi mesela. Sadece hafif ogurmelerim oldu o da 10 itibari ile bitti. Oyuzden her hamilelik kendi içinde özeldir sen güzel düşün güzel olsun

Erken diye birşey yok canım içini ferah tut. Benim hiç midem bulanmadi mesela. Sadece hafif ogurmelerim oldu o da 10 itibari ile bitti. Oyuzden her hamilelik kendi içinde özeldir sen güzel düşün güzel olsun
Biraz olsun içim rahatladı. Yarın olsa da rahatlasam. Benim çok bulantım varken azalması aklımı karıştırdı

Ben Ankara'dayım, siz hangi şehirdesiniz? belki anlaştığınız şirket aracılık yapıyordur Ankara'da bir şirkete gönderir, onlar da yurtdışına.
Ben Sakaryadayım kendilerinle görüştüm yurt dışından makina getirmişler Ankara'da çalışma oluyormuş yurtdışına göndermiyoruz burada kurduk aynı sistemi dedi

Bende de var kanama alani, umarim saglikla atlatiriz bu sureci
2 haftada Bi kontrol ediyoruz. Şükür sıkıntı yok. Ara sıra kırmızı kan geldiği halde, bişe olmaz 3 günde bi progestan iğne vurdur dedi. Geçecek inşallah
Arkadaşlar Doğum fiyatları ne acaba özel de sizlere neler dediler fiyat aldınız mu hiç sezaryen veya normal ?
Sadece doğum 35bin. Tabi yaza kadar zam gelmezse.
İkili teste bakar ona göre göre nipt testi gerekir mi karar veririz dedi. İkili teste kan alarak bakıyorlar. Aynı zamanda ultrasonda, burun kemiği ve ense kalınlığına da bakıyor.

Simdi ben 2 hafta sonra devlet hastanesine gittim diyelim,ense ve burun kemigine bakip,kan aldirmaya mi yollayacaklar

Sırf doğum 35 çok yüksek. Haftaya doğum paketini alıcam 10 muayene, tahliller, doğum (epidural,sezaryan, normal farketmiyor), emzirme eğitimi, psikolog ve diyetisyen desteği, oda süsleme ve 1 gece yatış dahil 37 bin vericem. Doğuma kendi doktorum girecek. Doğumdan sonra bebek muayenesi de var içinde ama kaç muayene onu unuttum haftaya detayları verdikleri broşüre yazacağım sonra sorun çıkmasın bebek muayene var dedi broşürde yazmıyor. Dahil olmayanlar detaylı ultrason ve fetal DNA şimdilik. Başka ek masraf çıkar mı bilmiyorum.

Ankara'ya gidecekse yapmaya gerek yok diye düşünüyorum bu fetalın amacı zaten yurt dışına gitmesi değil mi kafam karıştı
hayir tabikide fetalin amaci adi uzerinde sadeceee bebegin genlerine bakilmasi annenin stres durumunun yada sevinc beya uzuntu durumunun sonuca etki etmemesi ve tabikide sadece down degil nerdeyse butun olabilecek kromozomsal hastaliklari sonuclandirmasi birde sunu soyliyom genoks markasi nipt testinde en iyi markalar arasinda ama ana merkez ankara ve ankarada bakiliyo yurt disina gitmesi hic bi anlam ifade etmiyo ayni sistemi burda kurduktan sonra belli bi kalite standartlari var sonucta

Onlarda öyle söylediler yaptırıcam galiba çok teşekkür ederim

Akıntınız için test verdiniz mi bence gitmediyseniz doktora gidin içiniz rahat etsin
Idrar testi verdim. Yarn da crp bakicam enfeksiyon icin. Sonra da vajinal kultur isteyecm ama hastaneye gitmek istemiyorm arrk 7 aydr oralardaym

Benimde aynı canım kahverengiydi çok şükür 2 gündür gelmiyor sarı akıntı geliyor şimdide senin nasıl oldu kahverengi lekelenme var diyordun
Kahve yok sari yogun yumurta aki gibi simdi. Bir de kaaklarm devamli kasilio sen de var mi. Simdiyr kadr hic kask agrm olmamisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…