2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bu akıntılar benide çok strese sokuyor ? Normal değilmi. Her gördüğümde ağlamak istiyorum
Benim baya geldi ve ilk defa ama hiçbir sorun yok ultrasonda da baktık. Benim tek sıkıntım kan grubum negatif babanın pozitif o nedenle kan uyuşmazlığı iğnesi oldum kanama olduğu için. Kahverengi kandan korkmamıza gerek yok dedi doktor önemli olan ağrılı kanama olmaması dedi

Daha dun avm gittim bikac hamile kadina rast geldim giyinmisler süslenmişler ve mutlular şıkır şıkırlar bide bana baktim sacimi bile taramadim halsizlikten ev hali gittim cokta mutsuzdum

Daha dun avm gittim bikac hamile kadina rast geldim giyinmisler süslenmişler ve mutlular şıkır şıkırlar bide bana baktim sacimi bile taramadim halsizlikten ev hali gittim cokta mutsuzdum
Bizimde o zamanlarimiz gelecek ve hamileliğin balayı dönemini yaşayacağız az kaldı canım dayan

Arkadaşlar Doğum fiyatları ne acaba özel de sizlere neler dediler fiyat aldınız mu hiç sezaryen veya normal ?

Arkadaşlar Doğum fiyatları ne acaba özel de sizlere neler dediler fiyat aldınız mu hiç sezaryen veya normal ?
Yılbaşından önce sormuştum normal 12.000, sezeryan 18.000 ama zorunlu sezeryan olursa normal fiyat geçerli dediler. Doğuma bir ay kala net fiyat almamı önerdiler malum zam var daha dediler

İkili testlere çok güvenmeyin kızlar. Doktorumda bunu net bir şekilde söyledi ve uzmanlarda söylüyor sürekli. Net bir teşhis koymak imkansız ikili üçlü testlerde sadece yüzde verebilir ama o da doğru çıkmayabilir diyorlar. Detaylı ultrason biraz daha fikir veriyormuş ama onda da herşey net değil diyorlar.

Aynı durumu yaşamışız bende kan uyuşmazlığı iğnesi öldüm sen kaçıncı haftada oldun igneyi bide kanaman ne renkti kuzum durdumu

Fetal DNA yaptıran arkadaşlar sizin tahlilleriniz Ankara'ya mı gitti yurt dışına mı ? Ve hangisi daha iyi olur burda ki Ankara'ya gönderiyormuş sizce yaptırmalımıyım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…