2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
9+6 bugün.

Akıntınun sebebi var mı Dr bişe dedi mi. Elimizde olsa hep gidip göreceğiz 🤣

Kadın doğum acil inde evet. Normal özel hastanelerin aciline gidince takipte olduğun Dr una ulaşıyorlar ya da kadın doğum hastanesine yönlendiriyor.
Ay biz gün olarak aynı gidiyoruz benim de akıntım çok oluyor hep günlük ped kullanıyorum sık sık değiltiryorum ama çok normalmiş bu dönemde akıntı kokusuz ve kaşıntı yoksa sıkıntı yok dedi doktorum eğer kanama alanınız yoksa daha öncesinde hiç korkmayın hem kahverengi akıntı eski kan demek sıkıntı olacağını hiç sanmıyorum

Eskişehir Osmangazi tıp fakültesi bu testi ücretsiz yapıyor fetal dna diye geçiyor her yerde bu kadar pahalıyken üni hastanesinde ücretsiz olması kafamı karıştırıyor acaba güvenilir midir??
Fetal DNA mi ücretsiz 😱 bunu hiç duymamıştım deneyebilirsin aslında canım imkan varsa yakinsan en azından içine sinmezse tekrar kendin yaptirirsin

Merhabalar , benim çok bulantım var normalde. Bu hafta tatil dolayısıyla annemlere geldim ,burada daha iyi gibiyim sanki. Prilam alıyordum onu da almadım , şimdilik iyi gibiyim. Mekan değişikliği ile böyle olması normal mi acaba 🙄 pek bişey yiyemezken bir arkadaşımda gayet güzel kahvaltı etmiştim geçen haftalarda da mesela. Bana mı özel acaba ?

Ay biz gün olarak aynı gidiyoruz benim de akıntım çok oluyor hep günlük ped kullanıyorum sık sık değiltiryorum ama çok normalmiş bu dönemde akıntı kokusuz ve kaşıntı yoksa sıkıntı yok dedi doktorum eğer kanama alanınız yoksa daha öncesinde hiç korkmayın hem kahverengi akıntı eski kan demek sıkıntı olacağını hiç sanmıyorum
Günlük ped, içine hapsediyor, nemli kalıyor diye kullanmıyorum. Pecete koyuyorum. Her tuvalete girdiğimde peçete değiştiriyorum. Kanama alanım var. 12
Haftadan sonra düzeleceğini düşünüyorum. Kahverengi, kırmızı, pembe.. Gün içinde değişiyor rengi.

Selam kızlar normalde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği şeklinde besleniyordum arada meyve falan yiyordum son bi kaç gündür çok midem kazınıyor acıkıyorum sizde de böyle bişey var mı ? Yiyince de bulantı oluyor o da ayrı bi konu 🥹🙈
Bende sabah kahvaltısı akşam yemeği arada badem ceviz falan yada meyve yiyiyordum. Şimdi dediğin gibi midem kazınıyor 🙃 ilk 3 aydan sonra kilo alırsın demişti doktor sanırım iştah açılması durumuna geldim diyorum 😀bende de bulantı hiç olmadı yanma oluyor reflü 🙄

Eskişehir Osmangazi tıp fakültesi bu testi ücretsiz yapıyor fetal dna diye geçiyor her yerde bu kadar pahalıyken üni hastanesinde ücretsiz olması kafamı karıştırıyor acaba güvenilir midir??

Fetal DNA mi ücretsiz 😱 bunu hiç duymamıştım deneyebilirsin aslında canım imkan varsa yakinsan en azından içine sinmezse tekrar kendin yaptirirsin
Tamamen ücretsiz değil 250-300 lira arası bir ücret istiyorlar

B
9+6 bugün.

Akıntınun sebebi var mı Dr bişe dedi mi. Elimizde olsa hep gidip göreceğiz 🤣

Kadın doğum acil inde evet. Normal özel hastanelerin aciline gidince takipte olduğun Dr una ulaşıyorlar ya da kadın doğum hastanesine yönlendiriyor.
Bende de var kanama alani, umarim saglikla atlatiriz bu sureci

X