2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
O zaman normal ben daha önce çok fazla ağrı vs hissetmedim bi tiksinmem vardı mide bulantılarım artınca şaşırdım herkeste azaldı
Benimde 9.haftadan sonra başladı öncekiler bulantı değilmiş bir gün geçiyor ertesi gün oluyor genelde sabahları değil akşam oluyor benim kusma hiç olmadı ama hemen hemen o hale kadar geldi. Batma konusundada doktor normal demişti aşırı bir ağrı olmadığı için çok önemsemiyorum çünkü bebek büyüyor vucutta değişiklikler oluyor aslında bunlar belirti bebeğinin varlığını hissediyorsun demişti

İşte benimde öyle sadece akşamları bulantım var ve kusmam olmuyo sadece bulantı ben de belirti olmayınca niye belirti yok diyorum olunca da acaba bi sorun mu var diye düşünüyorum çünkü nerdeyse başından beri aman aman belirtim olmadı benim

Nerdesiniz ben Ankara'dayım. Kan için eve mi gelecekler yoksa siz mi gideceksiniz. Ben biraz daha indirim isteyeyim.
Bende aynı firmaya 380 euroya yaptırıyorum birazdan kan almaya iş yerime gelecekler bende Ankaradayım. Bence de indirim isteyin 350 bile denmiş bilsem bende göndermeden biraz daha indirim isteridm

Bende öyleyim kendimizi çok dinliyoruz o yüzden ilaç verdi bana ona rağmen bulantı oluyor diyorum ya bazen hiç olmuyor bazen tutuyor anlam veremesim normalde bu haftalardan sonra geçiyormuş inşallah geçer bizimde

Selam kızlar normalde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği şeklinde besleniyordum arada meyve falan yiyordum son bi kaç gündür çok midem kazınıyor acıkıyorum sizde de böyle bişey var mı ? Yiyince de bulantı oluyor o da ayrı bi konu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…