2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Sola yatmak candır en rahat pozisyonum oldu benimde sağa dönsem bile mutlaka kısa süre içinde tekrar sola dönüyorum
Ben çok zorlanıyorum yatış konusunda genelde sağ tarafa alışkınım ve kafamda hep şey var sola yatınca arkam kıbleye geliyor alışmam zor olacak halim olsa odayı değiştireceğim

Ben çok zorlanıyorum yatış konusunda genelde sağ tarafa alışkınım ve kafamda hep şey var sola yatınca arkam kıbleye geliyor alışmam zor olacak halim olsa odayı değiştireceğim
Aa o şekilde olması kötüymüş bende sola donunce kıble tarafına dönmüş olduğum için belkide hep sola dönmeye alıştım

Aa o şekilde olması kötüymüş bende sola donunce kıble tarafına dönmüş olduğum için belkide hep sola dönmeye alıştım
Normalde şekilden şekile girerim yatarken şimdi baktım hep sol muhabbeti olunca zor yaaa ama alışırım bende inşallah iğneler bitene kadar pek yazmim dedim ama çok şükür bitti onlarda

İyiyim canım bir gün bulantılı bir gün bulantısız ama iştahsız bir şekilde devam sen nasılsın

Merhaba acilde bebeği görebiliyomuyuz bilgi veriyolar mi

12+3 olduk arada kasık ağrısı dışında birşey kalmadı ama 3 hafta olacak doktor kontrolünden bu zamana ufaklığı merak etmiyor değilim senin ne zaman kontrol?
Normalde bugündü ama doktor yokmuş geri geldim yarın gideceğim göreceğim inşallah ayyyy maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…