2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
kac haftalık oldunuz canım?

Göğüsten bende muzdaribim yaaa inşallah hep böyle kalmazlar çamaşır takamıyorum sızlıyor resmen
Benimkiler küçüktü varla yok arası bir yerdeydiler şuanki hallerinden memnunum hep böyle kalabilirler bı zaman sonra ağrısı geçiyor sızlama falan kalmadı bende ama tabi ilk zamanlar üstüne yattım diye acıyla uykudan uyanıyordum

Bugün 12+3 oldum bende 2 kilo almışım tartıda ama pantolonlarımın düğmesi kapanmıyor artık saç tokası geçiriyorum düğmesinden üzerine uzun bir şeyler giyiyorum gizlemek içinhamile kıyafeti almaya başlayacağım önümüzdeki haftasonu en azından rahat birer pantolon ve tayt siz ne yapmayı düşünüyorsunuz

Hamile pantolonu aldım bile işte onu giyiyorum ve beli lastikli olan pantalonlarimi yiyebiliyorum sadece. Hamile iç çamaşırına da geçtim o kadar rahat ki bundan sonra doğuma kadar yaşasın hamile kıyafetleri diyorum rahatı görünce karnıma baskı yapan hiçbir kıyafete tahammülüm kalmadı evde bile pijama giyemez oldum sadece tayt giyebiliyorum

Ya gerçekten başladınız mı almaya benim ilk hamileliğim aşırı kararsızdım almak için utanma mı desem daha erken mi geldi desem bilmiyorum. Hangi markaları tercih ettiniz alışveriş için ben lc waikiki ve defacto sitelerine baktım iç çamaşırı konusu muamma nerden alırım hiç fikrim yok bide beden konusunu napıyoruz benim deneyip alma ihtimalim yok gibi bir şey küçük şehirde yaşadığım için. Kafamda sorular sorularr

ben ilkinde hm den almistim memnundum onlari bir alt ust edip evde bulmam lazim :))

Ay ben de hemen lastikli pantolon aldım, sanırım doğumdan sonra da kot pantolon giymem 12 hafta’dan sonra hamile pantolon alırım artık

Benimde ilk hamilelik ama bel kısmı sıkma yaptıkça artık morarmaya başlıyordu özellikle tüm gün ayakta durup eve gittiğimde mosmor görünce dedim buraya kadar ilk iç çamaşırında görünce bu ne dedim ama rahatlığı efsane. E bebek üzerinden aldım ben çamaşırı. Pantolonu ise artış diye bir markanın öneri üzerine internet alışveriş sitesinden aldım. Beli ayarlanabilir olduğu için çok rahat oldu tamamen eşofman gibi rahat bende sizin gibi küçük bir ilcedeyim kıyafet alabileceğim yer bile yok amaa internet alışveriş siteleri bu konuda elim ayağım

Çok teşekkür ederim inceleyeyim siteleri bugün.

Harika. Estrofem midemi yakardı boğazım buzz gibi olur ama yanıyor gibi hissederdim. Bırakınca biraz daha rahatlamıştım. 2 hafta sonra daha da rahat olacak
Ben iğneden çok raharsızdım baya zorladı beni Rabbim herkese kolaylık versin
Çok geçmiş olsun inşallah toparlarsın kendini hemen
Transferden beri yüzüstü yatmıyorum ki sol tarafa alıştırıyorum kendimi hiç yatamam normalde sola
Ayyy aşkım darısı başıma ben 12.hafta bırakıcam Daha 2 haftam var
Ayyyyy inşallah gülüm senden gelsin güzel haberler durumun nasıl nasılsın

Ben ilk hamileliğimden kalan pantolonlarımı giyiyorum lc waikikiden almıştım çokta memnunum. Çamaşırlarımıda iç çamaşırı satan mağazalardan aldım ve hamile külotu dünyanın en rahat külotu olabilir yaaa

11+2 den selamlar bu zamana kadar istifra ettiğimi bilmezdim 2 gündür sabah kalkar kalkmaz kendimi lavaboya atıyorum umarım bu uzun sürmez
Aramızda 2 gün var :)
Kusmaların uzun sürmez umarımm çok zor oluyor çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…