2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bende 10 haftalığım bazı günler benim de çok açık oluyor

Benimde idrardan sonra geliyor işte canım kese etrafindada kanama alanı görülmedi bakalim ne olacak

ben de 2 gündür doymak bilmiyorum gece yarısı buzdolabını karıştırıyorum ne yesem diye düşünüyorum zihnimden sürekli yiyeekler geçiyor doyma hissi olmuyor ama sonra şişkinlik oluyor. neyse ki bulantım hiç olmadı. ev işlerine gelirsek mutfağı toplamak dışında bişey yapmıyorum evi eşim süpürüyor ama süpürmeyle iş bitmiyor tabi yerler falan haftalardır silinmedi

Ben de çok iştahlıyim ama yedikten sonra hemen midem bulanıyor. Yemesem de bulanıyor napcami şaşırdım valla. Biraz önce homemade Burger yapan bir yerden salatasiz ve sossuz iyi pişmiş bir burger söyledim o kadar güzel yedim ki kaç ay sonra özlemişim ama yarım saat sonra çıktı gitti maalesef. Çok dışardan yememeye çalışıyorum ama arada kaçamak yapıyorum siz ne durumdasınız yiyor musunuz hamburger falan ?

Herkese merhabalar bende 10 haftalığım bugün.
Hamileliğim çok bulantı geçiyor her akşam prilam kullanmama rağmen bulantım var hep.
Halsizlik uyku hali kendini beğenmeme moralsizlik üzüntü hep böyleyim bir tek ben mi böyleyim. İnstagramda bakıyorum hamile kadınlar nasıl hayatlarını yaşıyorlar geziyorlar spor yapıyorlar ben koltuktan kalkacak gücü kendimde bulamıyorum böyle nasıl olacak

Haftamız da yaşadıklarımız da aynı. Çok halsizim ve keyifsizim. Arkadaşlarımla buluşmaları erteliyorum. Büyük ihtimalle içlerinden (ne kadar nazlı ya) falan diye düşünüyorlardır. Ama vallahi halim yok bulantım çok.

Evet ben de aynı şekildeyim, saat 6da bir ağırlık çöktü yemeği yiyemeden kendimi koltuğa bıraktım şu saate kadar kafamı kaldıramadım uyudum hep. Ama bi günüm bi günümü tutmuyor ya bu çok değişik mesela geçen 2 gün midem kötüydü enerjim vardı bugün midem iyi ama enerjim bitik. Tabi şikayet değil hiçbiri bebişlerimiz iyi olsun da

İlk zamanlar mutfağa giremediğim ve yemek yapamadığım için çok sık dışardan yedim ama dışardan yiyince midem daha kötü oluyodu. Bu aralar yemiyorum

Kayınvalidem eşimin kundağını saklamış. Bebeğim babasının kundağını kullanacak inşaallah
benim bebekliğimden kundaklar, battaniyeler var ben de onları kullanıcam galiba :)

bu arada dışardan bir şey yememeye çalışıyorum hazır paketli gıdalar da almıyorum. bence dayanın hamişler siz de yemeyin

Ayni durumdayim 8+6 yim ,2 gundur kusmalarim pik yapti,ilacta kullanmadim hic,hep bi bulanti hali,ama sabrediyorum,kabulleniyorum bu durumu,bu surecte ev isini mukemmel yapmak zorunda degilim,sosyallik yapmak zorundada degilim,gecici bi surec diyerek zorlamamaya calisiom kendimi,bugün ilk defa bos bos gokyuzunu izledim valla baska hic biseye halim yoktu :)

Cnm ceken her seyi yiyorum ben. Malesef ki canm bir sey cekmiyor genel olarak acim. Cogunlk disardan yiyorm mallesef

benim bebekliğimden kundaklar, battaniyeler var ben de onları kullanıcam galiba :)

bu arada dışardan bir şey yememeye çalışıyorum hazır paketli gıdalar da almıyorum. bence dayanın hamişler siz de yemeyin
Aslında paketli gıda hiç yemiyorum ama bugün hamburger istedi canım uzun zamandır yemiyordum iyi her zaman yediğim bir yerden yedim işte dediğim gibi içinden çiğ salata malzemelerini ve sosları çıkarttım bir güzel yedim ama yemez olaydım ya olduğu gibi çıkarttım hala da midem kötü. Bir daha yiyemem sanırım kuru şeyler iyi geliyor yine bildiğim yerden pide yiyorum o rahatsız etmiyor iyi piştiği için de sorun etmiyorum. Ama hamburger bitirdi bugün beni.

Çok güzel ya, çok anlamlı. Evet ben de sıfır şeker besleniyorum ve paketli gıdalardan uzak duruyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…