2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Prilam içince de günün yarısını uyuyarak geçiriyorum yaa bende inanılmaz uyku yapıyor. Sende de öyle mi?
Benim bulantılarım çok azaldı canım ancak yemek sonrası bi ekşime ve bazen öğürme oluyor. O nedenle ben komple bıraktım ama bir dönem çok bulanırken bir içiyordum bir içmiyordum uykumsa hep geliyordu hala daha çok uykum geliyor bir anda pilim bitiyor

Benim de öyle iş falan yapamıyorum hiç. Az kaldı 12. Haftaya dayanalım biraz daha

Hmm evet hafif gözüküyor çok teşekkür ederim deneyeceğim

Kan tek mi yoksa akinti da var mi yumurta aki gibi. Benm su an o sekilde de.

Doktorunuz ne dedi acaba.
Kesede kanama alanı yok bebeğin kalp atışları var ama kanamanın neden olduğunu söylemedi progestan iğne ve hap verdi birde kan uyuşmazlığı olduğu için iğne yaptılar canım ama çok tedirgin oluyorum sen kaç haftalık sin ve kaç gündür lekelenmen var

Lavaboya çıktıkca geliyor kahverengi ayıptır söylemesi sümüksü bu akıntı
Progestan fitil içeride eridiği için yapışkan olarak akabiliyor. 1 aydır var bende de kahve kırmızı pembe leke, değişiyor rengi. Hergün mutlaka oluyor. Kanama alanım var. Sebep söylemedi. Bebekte ve Kesede sıkıntı yoktu. Bir önceki gebelikte de kanama alanı vardı ama 2 3 gün sonra lekelenmeler kesilmişti. 2 gün sonra randevum var. 10 haftalık olacağım.

10 gundur akintinin icinde ip gibi kahverengi leke var simdi pembeye dondu. Enfeksiyonum var tas dusuruyorm 2 aydr. Akinti da artti iyice rahimde kaslma var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…