2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Doktor 3 ay seyahat olmamalı dedi de bizim iki hafta içinde gidip işe başlamamız gerekiyor. Yoksa memurluk yanar. Mecburen risk alacağim ama uzanırım, dediğiniz gibi mola veririm. İnşaallah bir şey olmaz

Ben oğluma hamileyken İzmir'den seydisehire gittik kayinvalidemin cenazesi için Dr 1 saatte bir araç Dursun bir 10 dk yürü dedi. Çok şükür sorun olmamıştı hiç o dönem

Selam kızlar bugun kontrol günümüzdü hersey gayet iyi görünüyor Dr 3 hafta sonra 2li tarama için çağırdı ha bir cinsiyet tahmininizi alırım

Eklentiler

• IMG_20240119_145710.jpg
    110 KB · Görüntüleme: 102
Doktor 3 ay seyahat olmamalı dedi de bizim iki hafta içinde gidip işe başlamamız gerekiyor. Yoksa memurluk yanar. Mecburen risk alacağim ama uzanırım, dediğiniz gibi mola veririm. İnşaallah bir şey olmaz
Canım doktoruna danış yine de bence.Mecbur gitmek zorunda kalırsan arka tarafta uzanarak gidebilirsin.Altina battaniye sırtına güzel bir yastık falan ayarla insallah sorun olmaz

Canım doktoruna danış yine de bence.Mecbur gitmek zorunda kalırsan arka tarafta uzanarak gidebilirsin.Altina battaniye sırtına güzel bir yastık falan ayarla insallah sorun olmaz
Aynen şu an o şekilde gidiyorum. Diğer tavsiyelere de uyup saatlik mola veriyorum. Su içiyorum. İnşaallah sorun olmaz :) kanamasız atlatırsam çok mutlu olacağim

Benim hep böyle hatta babamın yanında ölçmüştüm henüz hamileliğimi söylemeden 9 6 tansiyon 110 nabız mı olur diye emdişenemişti sonra hamile olduğumu söyleyince o günü hatırlayıp senin nabzın ondan hızlı demişti :)

Aynen şu an o şekilde gidiyorum. Diğer tavsiyelere de uyup saatlik mola veriyorum. Su içiyorum. İnşaallah sorun olmaz :) kanamasız atlatırsam çok mutlu olacağim
Benim doktorum önemli olan 2 saatte 1 mola berip 15 dk yürüyüş yapmak dedi . Hamilelik kan pıhtı riskini artırıyor yolculuklarda da harkwtsiz biçimde uzun saatler oturduğumuz için riskli bu pıhtı riskli yoksa atla yolculuk yapmıyoruz başka bir sakıncası yok dedi .

Tebrikler darısı başımıza bebişle aranızda çok kuvvetlli bir bağ var demek ki hissetmişsiniz Zaman çabucak geçse ben se çok merak ediyorum minik mercimek noldu

Kızlar hangi firmalara yaptırdınız onları da yazabilir misiniz ? Ben de haftaya gideceğim konuşmaya fikir olsun. Hangisi en iyisi acaba bir çok firma var. @ecevekedileri Ssda_ @dunyadabiri
Ben de hiç araştırmadım çünkü doktoruma çok güveniyorum nereyi söylediyse orayla görüştüm, NEVAGEN diye bir firma ilgilenirsen özelden numara paylaşırım

Benimde kontrolüm çarşamba günü :) darısı bizlerin başına

cook cooook gecmis olsun kalben soyluyorum cook uzuldum allah saglikla kisa zamanda bi bebek sahibi olmayi nasip etsin icini ferahlatsin

Kalben söyledğine o kadar eminim ki hepimiz bu yollarda birşeyler yaşıyoruz kimimiz yarım kalıyor kimimiz tamamlanıyor Allah razı olsun güzel duanız için.Sizede sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsinbebeğinizi

Çok geçmiş olsun günümüz aynı seninle neredeyse bir gün var. Allahım bir daha yaşatmasın böyle acılar. Neden bir sebep var mı

Aminnn.. Neden sorusuna bir cvp alamadım benim bundan 5 yıl öncede bebeğimin kalbi durmuştu bunun üzerine ben genetik test kromozom anomalisi testleri yaptırmıştım kan pıhtılaşması çıkmıştı sadce onun içinde iğne başlanmasını gerek görmedi hiçbir doktor ağır genlerimde değil diye. Daha sonra ben tüp bebek yaptırdım Marta ayında o tutmadı. Mayısta kimyasal gebelik geçirdim derken Kasım da tekrar hamile kaldım bu mutluluğum da kısa sürdü. Doktorum bebeğimin beyninde ultrason da su gördü normal değildi kafası bunu kendimde bakınca anlayacağım şekildeydi gelişimi gayet güzel ilerlemiş kalbi durmuş down sedndromu var mı bir sürü şeyler sordu yoktu ne bende ne eşimin ailesinde sonra anne karnında gelişen bir durumda olblr dedi. Çok fazla sorgulamıyorum açıkçası ben elimden gelenleri yaptım demek ki en hayırlısı böyle olmasıydı şimdi yeni anne olma Yolunda kendimi hazırlamak istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…