2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Canm biz 3 yil ugrastik birini kaybettim bir de bu. Takviye ilaclarla da olsa nasip oluyor sana ama kimyasal gebelik psikolojiyi bozan bir durum her seferinde umutlanip kaybetmek zor. Rabbim bunu nasip etsin insallh. Pihtilasma icin dikkat ediyorsndur mutlaka o sekilde saglkla ilerlersin Allah in izniyle. Fazla hareket etme en azindan kalp atisini duyana kadr benm gibi temzlk hastasi biri bile tum gun uzaniyor ben de idrar testiyle takip ettim ama sen yine de git kesen gorunecek kadr olursan kesenin durumuna gore progestan veriyor bazen

İnşallah ya bende 1 aya çağırdı doktor düşündüm de bari 12. Haftada gideyim en azından cinsiyeti öğreneyim bu kadar süre verdi değil mi ama

Ne hissediyorsunuz cinsiyet bu arada siz kaç haftalıksınız benim çarşambaya 10 haftalık oluyor bakalım bende heyecanla merak ediyorum ne olacak

Yani evle hastane arası 2 kilo fark oluyor zaten birinde kıyafet ve tok karnına şimdi bir de şiştim herhalde gidince 5 kilo falan fark çıkacak

Şöyle birşey tartıda görününden yine az ben çok gaz oluyorum aşırı gaz görseniz 5 aylık karın gibi karnım. Diyet usulu gidiyorum dünden bu yana az az sık sık yemeye çalışıyorum yoksam biraksam dünyayı yiyesim geliyor çocuk istiyor diyorlar soruyoorum tecrübeli annelere ne istekmiş diyorum

Cnm ben simdi dunya parkta berrin hanima gidiyorm memnunum sakin bir hastane ama gebelik ilerleyincr ugur degerle devam edecm onun da muayenesi 2800 olmus
Uğur çok kalabalık ve tüp bebek doktoru tabi tercih senin.Ben bayan hekimlere ben güvenmiyorum çoğunun iletişimi zayıf yıldızım barışmıyo

Istahla yemek yiyen annelre imreniyorm. Ben bu saat olmus daha kahvalti yapmadm . Midem bir sey almiyor canm istemiyor

Yok artık neden yapmadın ki ayrıca sabah kahvaltısı çok önemli bebeğin için canım . Benim iştahtan sana vereyim ayy birde mide bulantısı filanda yok koyuyorum ne varsa mideme yok istemem demiyor

Şuan çok yeniyim yarın adet günü işte beta 50 60 anca vardır haftaya kese oluşur inşallah ama ben erken gitmem canım kötü bişey derse moralim bozulur ondan bekleyecem 10 gün

Yok artık neden yapmadın ki ayrıca sabah kahvaltısı çok önemli bebeğin için canım . Benim iştahtan sana vereyim ayy birde mide bulantısı filanda yok koyuyorum ne varsa mideme yok istemem demiyor
Masallh cnm sana. yedigim de mide yanmam oluyor. Elim zaten bir seye varmiyor canm cekmio off her gebeligim boyle ya. Simdi kuru fasulye yapiyorm aksam onu yerm biraz. Ne olacak boyle bilmiyorm

Şuan çok yeniyim yarın adet günü işte beta 50 60 anca vardır haftaya kese oluşur inşallah ama ben erken gitmem canım kötü bişey derse moralim bozulur ondan bekleyecem 10 gün
Erkenmis daha ben de senin gibu dusuustm kan bile vermemistm. sen dinlen bol bol o zaman. Minik kendi halinde buyur

Masallh cnm sana. yedigim de mide yanmam oluyor. Elim zaten bir seye varmiyor canm cekmio off her gebeligim boyle ya. Simdi kuru fasulye yapiyorm aksam onu yerm biraz. Ne olacak boyle bilmiyorm

İnşallah düzelir canım herkesin farklı ilerliyor süreci işte hayırlısıyla bir dünyaya getirsek sağlıkla hep diken üstü hayat böyle ister istemez hele ki biizm gibi bir çok şey yaşamış kişiler olarak daha zorluyor.

Şeker evresi ne zaman geçiyor ki? benim gecen hafta seker testim normaldi ama hiç tatlı bir şey yememeye çalışıyorum. Bence doğuma kadar yememeliyiz
Doğuma kadar dikkat etmek gerekiyor ama erken dönemde yükselirse şeker yuklemesi yapıyorlar ben şeker yüklemesi yaptirmak istemedim için şimdi hem kiloma hemde yediğim şekere dikkat ediyorum ki şeker tehlikeli boyutlara çıkmasın

Yani en fazla kucuk dogar bir sekilde besleniyor bebekler saglkla dogsunlar da ac da kalirim napim. Cinsiyet ne hissediyorsn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…