2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Hayırlısı olsun gögüs ağrısı benim keseyi gördükten sonra başlamıştı o zamna kadar pek yoktu

Malesef o grup bana ugurlu gelmedi saglkla nasip olur insallh bu sefer. Cok sevindm cnm hangi doktora gideceksin peki
Canım benim doktorum ali eöre idi memorialdeama o İstanbula gitti.şimdi nafi sakar ile devam ediyorum 2 aydır gittiğim biri ilgili ama ben sevmesem de onla devam başka doktor yok çünkü

Canım benim doktorum ali eöre idi memorialdeama o İstanbula gitti.şimdi nafi sakar ile devam ediyorum 2 aydır gittiğim biri ilgili ama ben sevmesem de onla devam başka doktor yok çünkü
Beta ne durumda kimyasallarin cokmus cok uzuldm ama masallh rahat hamile kalabiliyorsun bu da guzel bir sey.

benim hamieliğin başından beri göğüs ağrım var. ilk günlerde kasık ve bel agrısı ile başladı. sonra sadece göğüs ağrısı kaldı

Beta ne durumda kimyasallarin cokmus cok uzuldm ama masallh rahat hamile kalabiliyorsun bu da guzel bir sey.
Pıhtılaşma var canım malesef rahat hamile kalamıyorum pko var femara letu ile kaldkm 10 sefer dir letu kullanıyorum. 18 aydır bebek istiyoruz.Adete 4 gün kala beta hcg 10 çıktı sonra Bi daha kan vermedim.evde test ile koyulaşma takipediyorum canım bugün gelecek testlerim yapacam inşallah hergün

Yani evle hastane arası 2 kilo fark oluyor zaten birinde kıyafet ve tok karnına şimdi bir de şiştim herhalde gidince 5 kilo falan fark çıkacak

Ya ben de 2 kilo fark var hastaneyle ama ben yiyorum. Hani bazılarımız yiyemiyor ya ben onların yerine de yiyorum herhalde önceden 1 hamburgeri bitiremeyen ben şimdi bitiriyorum 2 saate acıkıyorum
organ yapiyoruz biz haniiim sjsjs afiyet bal seker olsun sifa olsun

yaa maşallah baya baya çıkmış top gibi ne güzell. Benim göbek gibi çıktı böyle durmuyor ama patlayacak gibiyim ve kabızlıktan şişiyorum 3 gündür tık yok
Ayyy sorma sorma bugun ben de öyle Bi şişmişim ki yüzüm burnum ödem topladı resmen şimdiden böyleyse ileriyi düşünemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…