2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ben evde tartılıyorum 105 doktora gidip tartılıyorum 109 anlam veremedim duruma

Selamm, sorun yok değil mi?
Gittim canım geçen hafta büyük bir kanama alanı vardı çok az kalmıştı birde kalp atışını dinledik 6+3 olması gerekiyordu 6+1 yazmış inşallah sıkıntı yoktur haftaya tekrar çağırdı çok teşekkür ederim

+ - bir gün oynayabilir sorun değil,test sonuçlarını değerlendirmek için çağırmış olması lazım . Benim doktorum arayacağım dedi sonuçlar çıkınca ,12. Hafta tekrar görüşülür genelde bir sorun yoksa

Aynı durumdayım ama şuan elimde değil, çorba bile içemiyorum . Hep kuru şeyler .doktor da az ve sık ye aç kalma dedi ,prilam verdi bakalım fayda ederse ben de daha normal beslenirim belki.

Aynı durumdayım ama şuan elimde değil, çorba bile içemiyorum . Hep kuru şeyler .doktor da az ve sık ye aç kalma dedi ,prilam verdi bakalım fayda ederse ben de daha normal beslenirim belki.
Banada prilam verdi ama gece al derim çünkü ben aldım öyle bir uyku bastırdı ki bide kayınvalidemlerde yim ayy nerdeyse ayakta uyucam acayip uyku yapıyor

Benim ferritin az düşük diye kan ilacı verdi prilam verdi bide az biraz enfeksiyon varmış oda normal dedi her gebelikte olur sık sık dedi onun içinde bir şaselik ilaç verdi gece yatmadan iç dedi bakalım bu gece içeceğim onu da

Kızlar ben gebelikten önce purestin toniğini, serumlarını falan kullanıyordum. Serum kullanmam ama tonik sizce sorun olur mu? İnternette net cevap bulamadım. Bide siz cilt bakım ürünlerinden ne kullanıyorsunuz? Doktorunuzun falan önerdiği bir şey var mı

Çok şükür gözünüz aydın sıkıntı yoktur merak etme daha çok yeni hamileliğimiz. Ölçümlerde sapmalar olabilir o kadar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…