2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Canım cihazla alakalı yanlış ölçüm ya da yanlış anlaşılma olabilir mi ? 6+3 6 cm olmaz . Zaten ölçüm yaptıktan sonra ölçüme göre sat belirlenir . Yani sen 6+3 dersin ama ölçümde çıkan sonuç 6+7 e uygun çıkar doktor onu baz alır . 6+3 - 6 cm arasında uçurum var

acaba bebişler kendilerini ne zaman belli etcek ne zaman karnımız büyüycek kişiden kişiye değişir tabi ama ben çook merak ediyorum hamile görüntümü
Benim oğlumda 19 20. hafta gibi belli olmaya başladı hamile olduğum anlaşılır oldu yavaştan ama benimle aynı haftada olan bir kaç kişi baya göbeği burnunda gibiydi

Ay bilmiyorum ben eşime de söyledim yanlış anlamışızdır biz diye yok diyor 6cm dedi diyor doktor görünce zaten direk “ maşallah maşallah iri bir bebek “ dedi ultrason görseli ekliyorum

Eklentiler

• A094CC40-1E48-4D8A-B69C-45F91506410C.jpeg
    117,8 KB · Görüntüleme: 116
Kaç+kaç duymuş oldunuz?
Merhaba benim sat 14.11.2023 ama geç döllenme o yüzden tahmini doğum 27.09.2024 görünüyor, keseyi normal adet tarihine göre 6 hafta 2 günlükken, kalp atışını 7 haftalık duydum (geç döllenmeye göre görünen tarihleri kese 5h2g, kalp atışı 6 h) karışık işler bulunduğum yer İstanbul. 3. bebek , yaş 32,5 hissettiğim erkek

Ben de ya kocaman bot üstle tartıyorlar zaten yiyorum bir de o an öyle görmek. Bir de şimdi 5 hafta üstüne gideceğim kim bilir ne oldu

Oo sizin iç karnınız geniş demek ki baya iyi saklanmış
O zamanlar üzülüyordum tabi benim niye belli olmuyor diye doğumdan sonraki gün de sanki hala içimdeydi bebiş kilomda aynıydı kısa bir şok geçirmiştim. En azından bebeğin kilosu kadar düşer dedim ama ödemden dolayı öyle olmuyormuş meğer

Üzerine adet gördünüz ne demek tam bilmiyorum da, inanın ben de yanlış anlayabileceğimi düşünüyorum ama eşim de oradaydı
Şöyle implantasyon kanaması adet kanaması ile karışıyor siz adet gördüm sanıyorsunuz aslında hamilesiniz Hamilelik haftanız daha ilerde 1 ay falan Ama yine 6 cm olmaları için bebişlerin daha çok fırın ekmek yemeleri gerekiyor

Kaç yılda bir yapılması gerekiyor geçen hamileliğimde yaptırmıştım bebeğim 11 aylık şu an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…