2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kalbini dinlediniz mi? Ben iki hafta önce gittim keseye baktık. İki hafta sonra gel kalbini dinleyelim dedi

Kalbini dinlediniz mi? Ben iki hafta önce gittim keseye baktık. İki hafta sonra gel kalbini dinleyelim dedi
İlk muayeneme 6+3 de gittik ve bebek zaten kocaman olmuş ben anlamadım 6cm dedi maşallah dedi doktor ve kalp atışını duyduk , iri bir bebek dedi bu durum bir tık korkuttu beni çünkü ne demek yani ne yapmam gerekiyor bilmiyorum , endişe etmem gereken bir durum var mı bilmiyorum

Sağlık ocağındaki ebeye söylediğimde o da şaşırdı, benim annem hep 4kg falan doğurmuş çocuklarını , ebe dedi sen de 3.750 den aşağı doğurmazsın dedi, benim baba tarafım hep boylu poslu halalarım falan 1.75 üstü , eşim diyor bu bebek sizin tarafa çekecek

Kalbini dinlediniz mi? Ben iki hafta önce gittim keseye baktık. İki hafta sonra gel kalbini dinleyelim
Masaallah. Baya iriymiş. Ama bence cihaz falan yanlış olcmus olabilir. 12 haftalikta daha yeni 6 cm oluyorlar

Hergun birbirinden çok farklı gelişiyor. Birgün çok rahat herseyi yiyebiliyorum tartıda artiya geçiyorum. Bazende hiç birsey yiyemiyorum bulantı dan... 12. Haftadan sonra kilo alımı daha çok oluyor. Bende böyle olmuştu

palm angels merhaba listeye beni ekleyebilir misiniz başından beri grubu takip ediyorum ama önceki tecrübelerimden ve gebeliğimin başındaki sorunlardan sonra şimdi kendimi hazır hissettim. Sat 27 ekim kese 5+3 kalp atışı 7+1 yaşım 31 ilk çocuğum olacak inşallah bu arada erkek diye hissediyorum cinsiyetini Amasya'da yaşıyorum. Tahmini doğum tarihini bilmiyorum yumurtlama günüm geç olduğu için geriden geliyoruz. İkili tarama testini bekliyorum şimdilik iki hafta sonrası için randevum var.

Kızlar ben fena gribim doktor sadece vitamin verdi burnum tıkalı nefes alamıyorum otrivine sıkmak yasakmış fiziksel ve manevi anlamda bitiğim

Kiloyu suan takma , 12 haftadan sonra bulantılarımız da rahatladıktan sonra gün içinde yürüyüşler yapabiliriz, havalarda düzeliyor Ozamana . Yeter ki bebislerimizin ve bizlerin sağlığı yerinde olsun hersey halledilir

Ya ben boğazımı tutamıyorum bulantım olsa da yiyorum bastırıyor iyi geliyor diye bazen de bir lokma yiyip kalkıyorum sonra gece yiyorum hep

Hayırlı olsun canım ekledim :)

Kızlar ben fena gribim doktor sadece vitamin verdi burnum tıkalı nefes alamıyorum otrivine sıkmak yasakmış fiziksel ve manevi anlamda bitiğim
On gündür aynı şekilde hastayım burun tıkanıklığı için serum fizyolojikle temizleme yapabilirsin baya faydasını gördüm ben canım. Bide hava nemlendirme makinesi aldım sırf bu yüzden doktor parol hariç ilaç kullanmamı istemedi sizin gibi vitaminlerle vs idare ettim. Çok geçmiş olsun.

Ben mide ve bağırsak problemi yaşadığım için yiyemiyorum pek yediğim anda ağrı başlıyor. İştahım da pek yok yani canım şunu çekiyor dediğim olmadı. Bugün tartıldım hala aynıyım. 7+4 üm

İlk ay 3 kilo verdim yemek yiyemedim diye şimdide tek tek o kiloları alıyorum 2 kilosunu geri aldım şuan her doktora gidişimde 1 kilo fazla çıkıyorum ama bot mont falan üzerimde cikartiyorlar tartıya diyorum yapmayınn

acaba bebişler kendilerini ne zaman belli etcek ne zaman karnımız büyüycek kişiden kişiye değişir tabi ama ben çook merak ediyorum hamile görüntümü

Yanlış anlamış olabilir misiniz ? Ya üzerine adet gördünüz Ya da cm ve mm i karıştırdı dr unuz

Tiksinti çok kötü ya kokusuna tahammül yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…