2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Uyku sersemi konuştum tetanoz aşısı var biliyor musunuz dedi ama biz yapıcaz demedi. Haftaları da karıştırdım 20.hafta mı sanki bana 12.hafta demişti
Tetanoz yaptırmak istemiyorsanız bir tutanak yazıyorsunuz kendi isteğimle şu sebepten yaptırmak istemiyorum yazıp imzaliyorsunuz kimse zorla yapamaz.
İlk gebelikse 2 tane yapılıyor 18-20 hafta arası ilk doz yapılır.bebegin kalp atışı duyulmadan yapılmaz asi. Bu işleri yapan hemsireyim sormak istediğiniz birşey olursa sorabilirsiniz

Yapılmasını tavsiye eder misiniz? İlk gebeliğim ve yaşım riskli grupta olduğu için emin olamıyorum bebeğe bir zararı olur mu?

Teşekkürler canım bilgilendirme için

valla etrafimda gordugum endostal diye bi marka var ama daha vaktim var diye arastirmadim
Ben aliexpresten aldım 7 haftalıkken geldi haftada bir olarak o zamandan beri kullanıyorum ve çok memnunum. Sadece strese girmesin diye az kullanmaya özen gösteriyorum

Regl ağrısının daha şiddetlisini yaşıyorum şuan belimde sancı hissediyorum.var mı bunu yaşayan normal mi
Bir kaç hafta önce muhtemelen 7. Haftalardaydi ben de yaşadım tam regl olmam gereken zamandı çok şiddetli ağrım olmuştu ama çok şükür kanama vs olmamıştı bin5-10 dk surup geçmişti çok şükür bir sıkıntı olmadı.

Kanama gelmiyor ama kese çevresinde vardı benim. O mu arttı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…