2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
kuzum senle biz ayniydik galiba dimi benimki 32+5 te 1834 cikti kilosunada gayet normal tam dozunda dedi benim doktor ama suan gordugum herkeste bi gobek geri gidiyo buyume evresindeyiz diyemi anlamadim
canım benimde 31+6 kontrolumde kg 1812 g boy 44 cm dedi gayet uyumlu dedi sukur atlatmisizdir ins yakalamislar bak

kuzum senle biz ayniydik galiba dimi benimki 32+5 te 1834 cikti kilosunada gayet normal tam dozunda dedi benim doktor ama suan gordugum herkeste bi gobek geri gidiyo buyume evresindeyiz diyemi anlamadim
canım benimde 31+6 kontrolumde kg 1812 g boy 44 cm dedi gayet uyumlu dedi sukur atlatmisizdir ins yakalamislar bak

Ay maşallah Allah analı babalı büyütsün çok şükür bebek te sende iyisin önemli olan bu darısı bizlere artık bu gidişle hepimiz ki temmuzda olacak galiba

Canım gözün aydın maşallah bebişin kilosu iyimiş. Sağlıkla kavuşmanıza sevindim darısı bizim başımıza inşallah

Ben girememistim simdi gordum mesaji rabbim kurtarsin sag salim ikinizide inşallah

Kızlar bu arada ben böyle bi çay tarifi bulmuştum kaydettim tabii ki daha denemedim ama malzemelerini aldım inşallah işe yarar

Ayy hayırlı olsun bir bebiş daha geldi :)

Kızlar süt arttırmak için kırmızı nöbet şekeri, tarçın, karanfil, şeker çok iyimiş. Teyzem bununla çoğaltmış sütünü bende yapıp hazırlayıp dolaba atacağım inşallah

Kızlar bu arada ben böyle bi çay tarifi bulmuştum kaydettim tabii ki daha denemedim ama malzemelerini aldım inşallah işe yarar
Eki Görüntüle 3451153
Canım gebe okulundaki çocuk doktoru şey demişti "yıllarca rezene süt yapar dendi ben de kullandım ama rezenenin nöbet ihtimalini artırdığı kanıtlandı kullanmayın"

Ayy canim yaa sende kurtuldun cok şükür bebegine kavustun sag salim hayırlı ugurlu saglikli olsun inşallah

Simdi nasilsun

Bende basima ne gelicegini bilmedigim icin cok kararsizim

Çatı muayenesi nasildi rahat geçti mi . Sıcaklardan dolayi tansiyon kimimizin dusuyo kimimizin yükseliyor galiba. Bazı doktorlar doğumu başlatacak bir seyler yapıyorlar diye duymuştum ama

Benden de kültür testi falan alındı sonuçları elime geldi ama hiçbir şey anlamadım önümüzdeki cuma 36+4 oluyorum o zaman randevum var bakalım bana ne diyecekler, doktorum gününden erken doğurursun diyordu ama ebeler ne diyecekler acaba

canım hosgeldi minnosun cok cok sevindim gozunuz aydın :)

canım benim cok sukur saglıkla gelmisler, umarım sutun de kendin de tooparlanırsın hic kolay bir donem gecirmedin. Ailenle konus destek olmalari gerek gercekten insan dogru bildigini unuttugu bir donem yasıyor lohusalıkta

Canım senle bebeis kilolarimiz aynıydı en son kaç çıktı 36 da merak ettim hergun bunun kaygısından deli Olcamm

hayırlı olsun canm kavuşmuşsunuz darısı bizlere sağlıklı hayırlı mutlu bir ömrü olsun mama hangisini tavsiye ettiler, ben sormadan aptamil almıştım gaz yapma açısından en sorunsuzu bu diye duymuştum ama herkese aynı sebeple farklı mamalar önermişler. sanırım bebeğe göre deneyip öğrencez. ağrı sızı olmamasına sevindim ne güzel sezeryanla ertesi gün ayaktaymışsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…