2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Hadi sağlıkla gelsin inşallah

28 Ağustos aynıyız sezeryan olacağı için 10 undan sonra bir tarih olur diye düşünüyorum doktorumda gidişata göre bakalım dedi erken doğma ihtimali olduğu için
Rabbim hayirli vakitte göndersin insallah. Benimde ilk dogumum oldugu icim normal düsünüyorum ama sürec nasil ilerler hic tahmin edemiyorum. En hayirlisi neyse öyle olsun diyorum sadece. Saglikla kucagimiza alalim insallah

Rabbim hayirli vakitte göndersin insallah. Benimde ilk dogumum oldugu icim normal düsünüyorum ama sürec nasil ilerler hic tahmin edemiyorum. En hayirlisi neyse öyle olsun diyorum sadece. Saglikla kucagimiza alalim insallah
Ben normal doğumu çok istemiştim ama 35+4 te acil alınması gerekince maalesef olmadı şimdi de ssvd için erken buldu doktorum mecbur yine sezeryan olacak. Önemli olan sağlıkla kucağımıza almamız gerisi ufak tefek detaylar. Sağlıkla gelsinler inşallah

Valla ben cok istiyomuyum diye her gün kendime soruyorum. Yani sezeryan olsada cok önrmli degil benim icin en önemlisi bebegimi kucagima alayim yeter diyorum. Dogum kendi icinde ilerleyen bi sürec biz ne istesekte Allah bilir diyip bekliyoruz

Evet canım aynen öyle aslında. Benim çok istememin nedeni de doğal bi süreç ve bir engel yoksa sağlığım açısından ameliyat olmak istemememdi.
Düşün bir de 2018 de ablamın doğumuna girmiştim her şeyi bizzat görüp yaşamış olmama rağmen istiyordum normal doğumu

Epiduralde böyle olur mu acaba?Epidural olmak istiyorum ben ama bakalım doktorlar karar verir heralde

Evet canım 100 lerde sancı çıktı yatış verildi doğum başlamış

Amin inşallah canım

34+4 canım ikinci nst de 100 lerde sancı çıktı yatış verildi normal doğum için beklemedeyiz

ayh dur kiz ben gormemisim onceki yazdigini shshsh ayh saglikla gelsin bebis

Yaaa hadi hayırlısı canim insallah bir avazda kolaylıkla gelsin yaa haber ver mutlaka guzel
Haberler bekliyoruz

Senin için zor olacak gibi görünüyor , doğumdan sonra da önceliğin bebek olacak tabi ki. Hiç sorun değil

Ben hiç öyle ağrılar çekmedim, çok bol su içtim kahve içtim belki onlar etkiledi ama şükürler olsun öyle anlatılanlar gibi sıkıntılar çekmedim mesela
Yok canım zaten herkeste olmuyor ki. Ben de bol su kahve hoşaf kayısı çayı içtim ona rağmen oldu. Birde kış ayıydı fena üşüyordum sıcak tutunca geçmişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…