2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bebelac gold (gold serisi gaz yapmıyor ve bebeklerin sevme ihtimali en yüksek mama )

Bende ilk oğlumda Aptamil
Kızımda hipp kullanmıştım ilk 1 hafta sütüm iyicene inene kadar bunda kararsız kaldım ya ama araştırayım cnm saol

Kızımda hipp kullanmıştım ilk 1 hafta sütüm iyicene inene kadar bunda kararsız kaldım ya ama araştırayım cnm saol
Beni süründürdü bu mama işi ilk oğlumda hip combiotic ile başladık sevmedi, aptamil verdim sevmedi (tadı bana da acı geldi bu arada) bebelac aldım içmeye başladı sonra gold serisini önerdiler denedim 2 yaşına kadar devam ettik

Ya bende araştırıyorum hipp öneriyor çoğu kişi sma da iyiymiş çok kararsızım kullanan anneler yorum yapsa ne iyi olurdu

Ben ilk Bebelac Gold ile başlicam ona daha çabuk alışıyor lar seviyorlar diye duydum kızımda mama kullanmadım çok pişman oldum vallahi bu sefer kullanicam
Evet canım, benim oğlum da bi o mamayı sevdi hepsini denemiştik. 35+4 te doğmuştu mama+emerek devam etti

CAnim dogumdan önce almak gerekiyo mu mamayi ben ihtiyac halinde alirim diye dusünüyodum bide tecrubeliymissiniz olmazsa olmaz dediginiz bisey varmi. Agustos 28 brnimde son günüm ilk bebegim ve hic bilmiyorum

CAnim dogumdan önce almak gerekiyo mu mamayi ben ihtiyac halinde alirim diye dusünüyodum bide tecrubeliymissiniz olmazsa olmaz dediginiz bisey varmi. Agustos 28 brnimde son günüm ilk bebegim ve hic bilmiyorum
Ben almayı düşünmüyorum açıkçası şu an. Doğumdan sonra duruma göre hemen alabileceğim yakınlıkta market ya da eczane eğer uzaksa bulunduğunuz yere alıp koyabilirsiniz kenara zaten açmadığınız sürece sorun olacak bir şey değil benim için şu an olmazsa olmaz diyeceğim süt arttırıcı milk-in ve galactago olacak çantamda ve de benim için en önemlisi silikon göğüs ucu çünkü erken doğmuştu ve memeyi kavramakta zorlanıyordu bizim için hayat kurtarıcı oldu ve hep onunla emzirdim göğüs formum bozulmadı emme de zorluk yaşamadık çok artısını gördüm

Canım galactago damla mı? Ben bestlak ve solgar kullanıyorum brewers yeast

Zaten usg kağıdında hep +-280 gr yazıyor. Ben ne ölçtüyse 250 gr altını düşünüyorum hep.

Canım galactago damla mı? Ben bestlak ve solgar kullanıyorum brewers yeast
Evet damla canım ben bestlak ta kullandım onun da faydasını gördüm aslında ama galactago yu denemek istiyorum bu sefer. Çok daha önerildiğini gördüm sen de bir dene istersen belki faydası olur. Bu tarz ürünler kişiden kişiye değişiyor aslında

Bence sağmak da sütü arttırıyor. Şuan ona en iyi gelecek şey anne sütü bence ne şekil olursa olsun kendi sütünüzü verin.

Benim damlam bitecek yakında, bu seferde onu deniim. Milk in çok duydum, solgar bitince onu alacağım

Süt arttiricilari ilk günden beri kullanmaya basliyormuyuz. Hastanenin etrafinda mutlaka eczane oluyor zaten mamayi ordan alirim diye düsünüyorum. Tesekür ederim cevabiniz icin bu arada silikon meme ucuda sanirim eczaneden alinabilicek bisey degil mi

palm angels doğumlar başladı, listeye doğum tarihi ve kilo-hafta sütünü da eklesek mi acaba senin için de uygunsa?
Canım ben de düşündüm ama artık ofise gitmiyorum telefondan da bir şeyler girmek gerçekten zor. Bir de doğurduktan sonra okuyup cevaplayabilirim ama bilgileri takip edip giremeyebilirim belki atlarım ondan hiç girmedim ona :) herkes isterse eklerim ama dediğim gibi kaçırabilirim çokça

Benim damlam bitecek yakında, bu seferde onu deniim. Milk in çok duydum, solgar bitince onu alacağım
Milk-in I bende ilk defa deneyeceğim toz şeklinde olanı aldım duruma göre hap şeklinde olanı da alacağım çok övülüyor gerçekten

Evet canım eczaneden ablam bana iki çeşit almıştı en ucuz olanı sevdi bizimki hiç pahalı şeylere kaçmayın deneyin derim

Doğum tarihi belli olursa 1 gün önce başlayacağım erken gelmezse bizimki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…