2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
İnşallah güzel haberlere

Canım bende idrar tahlili veriyorum negatif çıkıyor protein, 24 saatlik idrarda pozitif çıktı. Ptesi günü yine tahlil yapıldı yine protein negatif sadece 24 saatlikte düşük oranda çıkmıştı sınır 300 benim 450 idi yani düz idrar tahliline artık güvenmiyorum ben

Benimkinin boyu mesela 49 51 arasi gidip geliyor
Ama geçen sefer bizi çok korkuttu kilosunu kafasını 3,5 4 haftaya yakın ilerde ölçtü kesin sezeryan falan dedi.
Bu hafta da kafası 3 hafta onde cikti birazcık bizi zorlayabilir ama 37de konuşuruz dedi

Şuan nasıl tansiyonun yükseliyor mu

Ayy bende doktor görünce tansiyon çıkıyor panik oluyorum hemen yükseliyor ya doğumda yaklaşti panik oluyorum doktor hep yatış veriyor bana son dk kurtuluyorum hep doktor fobim varrr ya biraz

En sağlıklısı ikiniz için de nasıl olacaksa öyle olsun, kolaylıkla olsun inşallah

Sağol canım sanada çok geçmiş olsun, vitaminlerimi alıyorum ama faydası pek yok anlaşılan en iyisi tekrar doktora danışmak

Hayırlı olsun maşallah bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almışsın boşver takma kimseyi sen ikiz doğrdun hem de normal hepsi hallolur en zorunu aştın. Memenin çaresi var mama verirsin olur biter

Nts sancı çıktı mı canım haftan iyi görünüyor korkma hayırlısı olsun inşallah.
Evet canım 100 lerde sancı çıktı yatış verildi doğum başlamış
Kavuşuyorsun bebişe sağlıklı bir şekilde inşallah
Amin inşallah canım
Geçmiş olsun İnşallah nst güzel çıkar yatışa gerek kalmaz. Kaçıncı haftadasın ?
34+4 canım ikinci nst de 100 lerde sancı çıktı yatış verildi normal doğum için beklemedeyiz
İnşallah güzel haberlere

Kizlar bugün benden yoğun şekilde mukuslu sarı gibi beyaz gibi bir akıntı geldi akışkan değil jel gibi. elime. (Kusura bakmayın) Normal doğum yapan arkadaşlar son haftalar böyle birşeyle karşılaşti mi acaba ? Bende normal doğum düşünüyorum. Haftam 36+4

Merhaba kızlar benim ikinci nst de 100 lerde sancı çıktı o nedenle yatış verildi çatı muayenesinde çok açıklık yok dedi doktor ama şimdilik kendi sancilarim ile ilerleyeceğiz. Bu gece olmazsa sabaha diyorlar nasip dualarınıza ihtiyacım var bende doğumda sizlere dua edeceğim sağlıkla kavuşun bebislerinize diye ara ara gelip yazarım kendinize iyi bakın

Canım rabbim sağlıcakla kucağına almaya nasip etsin. Ne kadar sakin kalirsan o kadar çabuk ilerliyo süreç inşallah. Ben sana birşey soracaktım. Sancıların nasıl başladı. Nasıl anlıyorsun tarif eder misin biraz ?

Amin inşallah canım

34+4 canım ikinci nst de 100 lerde sancı çıktı yatış verildi normal doğum için beklemedeyiz

Canım sana da bebişe de bol şans eminim ikiniz de çok iyi olacaksınız , dualarımız seninle

@Haticcee @Ssda_ Doğum yapan annelerimize bir soru sormak istiyorum. Doğumdan önceki son ultrasondaki kilosu ile doğum kiloları tuttu mu birbirini?
Benim ilk doğumda doğumdan birkaç saat önce son kez baktığımız kilosundan 100 gr fazla doğmustu kızım
Sağlıkla-kolaylıkla kucağına al inşallah

Amin inşallah canım

Ayy grubumuzun kaç oldu kızlar beşinci bebişimi sayamadim beşinci bebiş geliyor ikizlerimizde doğmuş ayy heyecanlandım hadi hayırlısı olsun inşallah sağ salim kucağına al canim kaç kilo bebiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…