2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238

Eklentiler

• IMG_1800.jpeg
    IMG_1800.jpeg
    69,3 KB · Görüntüleme: 79
Doğum gerçekleşti mi canım çok şükür 🤲🤲 bebek küveze aldimi kaç kilo doğdu
Çok şükür küveze girmedik 2500 doğdu
Analı babalı büyütsün Rabbim kaç kilo doğdu gözünüz aydın 🥰
2500 doğdu canım
Hadi gözün aydın olsun canım.kendini toplayınca detayları anlat bize🧿
Benim su sızıntısı vardı zaten bugün hareketleri iyice ağırlaştı serum almak için geldim. Normalinde serum alınca hemen hareketleniyor. Hala durgun kaldı. Hiç kıpırdatamadık nst ile bakamadılar bile o yüzden hemen almamız lazım dedi doktorumuz. Ciğer geliştirici yaptılar hemen. Belden uyuşturuldu ilk ama tutmadı. Sonrasında genel anestezi aldım. Çok şükür küvez ihtiyacımız kalmadı. Meme tutturmaya çalışıyoruz
Amin allah razi olsun nasilsiniz peki bebek nasıl inşallah hersey yolundadir
Çok şükür yolunda
Çok şükür canım 🧿 hayırlı olsun güle güle büyütün inşallah 🙏🏼💕sen nasılsın? Bebiş nasıl?
Hepimiz iyiyiz. İnşallah hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza. Valla kızlar o an gelince hiçbirşey düşünmüyor insan. Geceliğim bile yoktu yanımda 😀 oda süsleri vs herşey evde hiçte gözüm görmüyor 😀😀

Merhabalar kızlar baya uzun zaman oldu buraya girmeyeli mesajların hepsini değil ama çoğunu okudum 2bebeğimiz dünyaya gelmiş maşallah H Haticcee Ssda_ Ssda_ Allah analı babalı büyütsün Ssda_ Ssda_ inşallah biran önce çocuğuna kavuşursun benimde erken doğum riskim var ciğer geliştirici vurdurdum oda yan etki yaptı çok şükür şuan iyiyim bir sıkıntımız yok inşallah hepimiz zamanında sağlıklı bir şekilde doğum yaparız

Kızlar benim bebenin kasılmalarına çözüm bulamadık anlam hiç bulamadık. Açılmam yok. Kasılmam yumru şeklinde ama asla acı ağrı yok bele vurmuyor kasığa vurmuyor. Begeğin kalp atışları hızlı hareketleri de çok taşikardi olabilir mi de diyorlar. Bu arada çatım çok darmış bu sebeple sezaryen kesinleşti. 2 hafta daha tutmak istiyorlar. Bence bebişim sadece fazla hareketli duracak ama neyse

Kızlar benim bebenin kasılmalarına çözüm bulamadık anlam hiç bulamadık. Açılmam yok. Kasılmam yumru şeklinde ama asla acı ağrı yok bele vurmuyor kasığa vurmuyor. Begeğin kalp atışları hızlı hareketleri de çok taşikardi olabilir mi de diyorlar. Bu arada çatım çok darmış bu sebeple sezaryen kesinleşti. 2 hafta daha tutmak istiyorlar. Bence bebişim sadece fazla hareketli duracak ama neyse
Canım ben 32 den beri bu olayla uğraşıyorum hastaneye gittikçe sancı çıkıyor iğne serum resmen nst den korkar oldum. Bugun devlete gittim sancı çıkmadı. Benim bebegim de çok hareketli bu arada. Benim bu konuda önerim farklı Doktor farklı nst ye de girmek.

Merhabalar kızlar baya uzun zaman oldu buraya girmeyeli mesajların hepsini değil ama çoğunu okudum 2bebeğimiz dünyaya gelmiş maşallah H Haticcee Ssda_ Ssda_ Allah analı babalı büyütsün Ssda_ Ssda_ inşallah biran önce çocuğuna kavuşursun benimde erken doğum riskim var ciğer geliştirici vurdurdum oda yan etki yaptı çok şükür şuan iyiyim bir sıkıntımız yok inşallah hepimiz zamanında sağlıklı bir şekilde doğum yaparız
Sağol canım teşekkür ederim 🙏🏻☺️

Sıcaklar maahvediyor bizi yine defalarca üstümü değiştim . Hamileleigi yaza denk gelenlerin Allah yardımcısı olsun çok zormuş 🫠
Kızlar varya korkutmak istemem ama lohusalıkta sıcaklar daha fena size anlatamam nasıl terlediğimi, o yüzden önden düğmeli gecelik nerede görürseniz alın😂😂 ya da askılı hep değişmek gerekiyor

Kızlar selam ,
Doğuranlara hayırlı olsun Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.
Benim bugün 35+1. İki gündür bi anda ayaklarım ödem oldu ve belimde ağrı başlad. Yataktan kalkerken hatta bazen yatarken bile vajinama bıçaklar saplanıyo sanki çok fena oluyorum. Doktorum izinde kontrolde yarın. Her gören doğuracaksın diyo korkuyorum. Bide günde 5 kere iç çamaşırı değiştiriyorum akıntım çok oluyor su gibi. Su mu akıntı mı bilmiyorum. Bebeğin hareketi de tek hıçkırık başka yok neredeyse. Korkmalı mıyım?

Merhaba kızlar yaklasik 20-25 gundur giremedim.Bebeklerden biri kesesini deldigi icin bu sureci hastanede gecirdik.2 gun oncede kesemiz tamamen patladigi icin doğduğumuz başladı ve normal doğumla ikizlerimi dünyaya getirdim.Biraz erken doğdukları icin ufak tefek sorunlarımız var ama çok şükür entube edilmediler ama kuvezdeler şua sanırım en büyük sorunumuz sutumun gelmememesi hemşireler çok fazla canımı yaktı şuan göğsümün birine acidan dokunamıyorum ama bebekletimede süt götürmem gerekiyor eşim ve annemlerde bu konuda çok üstüme geliyor sürekli basimdalar nasıl yapicam bilmiyorum

Merhaba kızlar yaklasik 20-25 gundur giremedim.Bebeklerden biri kesesini deldigi icin bu sureci hastanede gecirdik.2 gun oncede kesemiz tamamen patladigi icin doğduğumuz başladı ve normal doğumla ikizlerimi dünyaya getirdim.Biraz erken doğdukları icin ufak tefek sorunlarımız var ama çok şükür entube edilmediler ama kuvezdeler şua sanırım en büyük sorunumuz sutumun gelmememesi hemşireler çok fazla canımı yaktı şuan göğsümün birine acidan dokunamıyorum ama bebekletimede süt götürmem gerekiyor eşim ve annemlerde bu konuda çok üstüme geliyor sürekli basimdalar nasıl yapicam bilmiyorum
Merhaba canım gözün aydın 🌼 ne güzel sağlıkla dünyaya gelmişler. Kaçıncı haftada oldu doğumun?

Sütünün gelmesi için milk-in ve galactago kullanmanı öneririm.

Göğüs ağrın için lansinoh kullanabilirsin ve makine ile sağmak senin canını şu an ekstra yakıyorsa lütfen elle sağım yap ağrın geçene kadar 🩵

İlk doğumum 35+4 te oldu psikolojini çok iyi anlıyorum 🙏🏻 lütfen ailenle bu durumu konuş, bu şekilde baskı yaparak sütünü daha da etkiliyorlar söylemelisin onlara. Süt sağarken bebeklerinin fotoğrafı varsa onu açıp tek başına odada sağmanı öneririm 🙏🏻 inşallah en kısa zamanda kucağına alırsın

Kızlar selam ,
Doğuranlara hayırlı olsun Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.
Benim bugün 35+1. İki gündür bi anda ayaklarım ödem oldu ve belimde ağrı başlad. Yataktan kalkerken hatta bazen yatarken bile vajinama bıçaklar saplanıyo sanki çok fena oluyorum. Doktorum izinde kontrolde yarın. Her gören doğuracaksın diyo korkuyorum. Bide günde 5 kere iç çamaşırı değiştiriyorum akıntım çok oluyor su gibi. Su mu akıntı mı bilmiyorum. Bebeğin hareketi de tek hıçkırık başka yok neredeyse. Korkmalı mıyım?
Canım kendini yorduysan bu aralar sıcakla birlikte çok zorluyor. Ben dün o kadar yordum ki kendimi doğuracam sandım bana da öyle dedi kayınvalidemler hatta. Bel kasık karın ağrısı bebeğin kasılmaları vardı. Belki senin ki de yorgunluktan olabilir mi?

Akıntım benim de çok oluyor ama su akıntı ayrımını yapamıyorsan mutlaka bi görün doktora.

Normalde hareketli mi bebeğin peki

X