2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
35+1 deyim. Suyum sızıyordu 2 günde bir serum yiyordum. Bugün hareketleri azalınca yine serum için geldim seruma rağmen hareketlenmedi. Almamız gerekiyor dediler şimdi yatışım oldu
Aa 2.bebişko geliyor.hiç korkma canım kardeşim de bu haftalarda doğmuştu.Şimdi kocaman çalışıyor muhasebeci oldu.Küveze falan da girmedi ki şimdiki imkanlar daha iyi

Haftalarimiz yakın canım bugün benimde kontrolüm vardı 32+5 1800 dedi ama hiç zayıf filan demedi özellikle sordum gayet normal dedi bence sizinkide normal kiloya takilmayalim sağlık daha önemli İnanlı canim
Burdan bakiyorm 2 kilolara bile az diyen doktorlar olmus. Oyle olunca insan ister istemez kiyas yapio ona az diolarsa bizmkibne olacak die😊 doktorlarin arasinda neden boyle ikilik oluyor anlamiyorm ki.

Kızlar hepinize geçmiş olsun yaaa ne oluyor böyle hep bişeyler baş vermeye başladı pazar gününden beri ablam geldi temizliğe başladım bende dip bucak otur kalk otur kalk anca ilerliyoruz bacak aramda çok ağrı olmaya başladı normal mi yaa biraz biraz kasıklarımda ağrıyo karnım sertleşiyor anlamıyorum doktora gitmedim henüz 34 haftalık olduk bizde eşim yarın doktora gidelim dedi ama korkuyorum bende nst de sancı falan çıkar diye 🥺🥺🥺🥺🥺 Rabbim bizlerin yardımcısı olsun yaaa

Ben kendimi çok çirkin hissetmeye başladım arkadaşlar.duştan çıkınca baktım da selülitlerim artmış,gözaltarım uykusuzluktan mosmor,göğüsler deseniz eski halinden eser yok.Bunlar ufak şeyler belki ama hepsi toplanınca moralim bozuldu
Peki benim de kendimi çok güzel sanmam 🤦🏻‍♀️ heryerim şiş selülitler tavan saçlarım tel tel ayrılıyor ama bana bir de benim gözümden bakın🤣 Eşimin iş arkadaşı var genç ve güzel hamileliğin başından beri denk gelmemeye çalışıyorum Dün tesadüfen karşılaştık aman bir çirkin bir çirkin ben nasıl güzelmisım diyorum ☺️ Nolacak bu özgüven patlaması bilmem 🤷🏻‍♀️

Ama canım risk olsa doktorun söylerdi aslında söylememiş bir şey, bence az değil kilosu zaten son haftalarda daha hızlı alacak
Cnm sen nasil oldun ya. Sezaryen gunlerm aklima gelio oyle iki gunde ayaklananlara imreniyorm valla. Bebebgi ne zamn eve gotureceksnz belli mi

35+1 deyim. Suyum sızıyordu 2 günde bir serum yiyordum. Bugün hareketleri azalınca yine serum için geldim seruma rağmen hareketlenmedi. Almamız gerekiyor dediler şimdi yatışım oldu
Sen sakin ol inşallah sağlıkla doğar merak etme Bu haftalarda kuveze alınsa bile çok az kalıyorlar Bizler elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz yavrucaklar erken gelmek istiyorsa vardır bir sebebi Sağlıkla kavuşun inşallah 🤲

Ya kızlar bişey sorucam benim bebeğim sürekli sağ tarafimda sol tarafım sanki bomboş bütün bedenini sağ tarafıma toplamış gibi günlerdir böyle bı problemmi var benmi ehvam yapiyorum harketleride hep sağda
Benm aylardir oyle. Dokununca sag taraf komple vucudu var sert sol tarafta bisi yok arada elini uzatio sanrm o tarafa. Ama sknti yok o sekilde pozisyon almis

Ben kendimi çok çirkin hissetmeye başladım arkadaşlar.duştan çıkınca baktım da selülitlerim artmış,gözaltarım uykusuzluktan mosmor,göğüsler deseniz eski halinden eser yok.Bunlar ufak şeyler belki ama hepsi toplanınca moralim bozuldu
ben de kilolu görünce kendimi aynada bir de cildim zaten problemliydi iyice yüzüm de şişince kendimi beğenmemeye başladım, o 25lik hallerimi özlüyorum 34 olcam yakında, selülit bende de oldu. doğumdan sonra aslında çoğu şey düzeliyor selülit kilo görüntüsü vs. Eşimle de ayıptır söylemesi göbekten yakınlaşamayınca iyice kendimi kötü hissetmeye başladım içim içimi yiyor. çoğu hamile bizim gibidir napalım bunlar da geçecek

ay hadi sağlıkla gelsin inşallah küveze gerek bile kalmadan atlatırsınız 🙏🏻 bizim grup önden gidiyor hep. bende her an tetikte hissediyorum o yüzden

Kızlar selam. Hastanede sancılarım düzene girdi ve çoğaldı. Çatım çok darmış normal doğum olamazsın diyor. Sizce genel anestezi mi belden uyuşma mı sezaryen hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Çocuk çok küçük daha 33 haftalık Allah korusun bir şey olur mu bilmiyorum mahvoldum iki gündür
34 ü bekler inşallah. O zaman ciğerler de gelişmiş oluyor. Sağlıkla gelsin inşallah. Ben belden uyumuştum. Bu gebelikte de belden uyuşacak
😄 Hepimiz aynı durumdayız. Evde memeler göbeğin üzerine düşmüş g.tüm büyümüş yayılmış şekilde geziyorum. Bazen giyinmiyorum evde sıcaktan bunalıyorum. Eşim çok tatlısın diyor😃😃 bunların geçici olduğunu biliyoruz. Bebek doğunca ilk hafta 8 kilo gidiyor, emzirdikçe de rahim toparlanıyor. Yani şu an görüntü umrumda değil. Takılma geçecek inşallah
Kızlar beni doğuma alıyorlar ne yapacağımı şaşırdım
Allah yardımcınız olsun. Sağlıkla kavuşun inşallah.

Cnm sen nasil oldun ya. Sezaryen gunlerm aklima gelio oyle iki gunde ayaklananlara imreniyorm valla. Bebebgi ne zamn eve gotureceksnz belli mi
Ben çok çok daha iyiyim ama kendimi zorladığımda yorduğumda hemen ağrılarım başlıyor. Bu hafta da orada kilo almasını istiyorlar 2.500 olmalı dedi doktor. 2.080 kg🥺

Kızlar beni doğuma alıyorlar ne yapacağımı şaşırdım
Hadi hayırlısı olsun canım dualarımız seninle korkma panik yapma canım çok küçük değil bebiş inşallah hiç bir sıkıntı çıkmayacak küveze girse bile onun iyiliği için alırlar inşallah gerek kalmaz kaç kilo bebiş grubumuzun ikinci bebişi geliyor

Sağlıcakla doğsun bebeğiniz, siz de o da sağ Salim atlatın inşallah . Suyun sızdığını nasıl anladınız peki ? Küveze gitmesine gerek kalmaz umarım 🙏

Burdan bakiyorm 2 kilolara bile az diyen doktorlar olmus. Oyle olunca insan ister istemez kiyas yapio ona az diolarsa bizmkibne olacak die😊 doktorlarin arasinda neden boyle ikilik oluyor anlamiyorm ki.
Aynen öyle canım ya bı doktorun ultrasonuyla diğer doktorun ultrasonu arasında bile fark oluyor ve aynı gün içinde olan birşey pek takılmamak lazım camim ya benim ki bile bir hafta geriden geliyordu başlarda şuan hiç kilo olarak gayet normal diyorlar

Kızlar ben de acaba suyum mu sızıyor diye düşünmeye başladım. Progesteron fitil kullanıyorum günde 3 tane , ondan da olabilir gibi ama emin değilim , akıntım var , sıvı bazen renksiz. Su sızdığı nasıl anlaşılır ki 🤷‍♀️

X