2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Evet kramplara çok iyi geliyor. Benimde baldırlarımda olmaya başlamıştı. Magnezyum aldığımdan beri çok azaldı, rahatlattı

Kızlar 18+4 haftalığız doktor kontrolünde bebeğin aşağıda ve başınında aşağıda olduğunu söyledi aynı durumu yaşayan var mı?

Beni de tatilde 4 sabah üst üste bacak kramplari uyandırdı gunde 1 magnimore plus kullaniyodum dozu yetmiyo diye şimdi magnesium diasporal verdi. Sıcaklarda daha fazlası gerekiyo heralde.

Beni de tatilde 4 sabah üst üste bacak kramplari uyandırdı gunde 1 magnimore plus kullaniyodum dozu yetmiyo diye şimdi magnesium diasporal verdi. Sıcaklarda daha fazlası gerekiyo heralde.
Magnezyum cidden düzenli kullanınca işe yarıyor.. aklında olsun bana b vitamini de verdiler , sinir sıkışmalarını önlemek için onun da faydası odu bence . Bir an önce geçer umarım :)

Evett ama bana hiç fayda etmiyor ya iki kutu bitirdim bide

Magnezyum cidden düzenli kullanınca işe yarıyor.. aklında olsun bana b vitamini de verdiler , sinir sıkışmalarını önlemek için onun da faydası odu bence . Bir an önce geçer umarım :)
Ben senelerdir kullanıyorum magnezyumun aşığıyım hatta yani normalde günde 2 kullaniyodum hamile kalınca bence 3-4 kullanmak lazım ama doktor 1'e düşürünce üzülmüştüm neyse yine azıcık yükseltti Yenisine geçince tak diye kesildi zaten kramplar. b'ler de multivitaminin içinde var benim de hep sınırda yüksek çıkıyo diye korkuyorum daha fazlasını almaya.

B vitamininde sorun yoksa gerek olmaz tabi, en azından onu almana gerek yok ben senelerdir b vitamini takviyesi kullanıyorum annem doktor sürekli her sene türkiyeye gidince iğne şeklinde depomu dolduruyordu bu sene depoyu dolduramadan hamile kaldım yeni magnezyumla geçmesine sevindim

Bu haftalarda kasık ağrısı yaşayan var mı kızlar. Yırtılır gibi acı oluyor ben uzandığımda ve hareket edince öyle bir ağrı oldu ki çığlık attım. Geçen de uykuda olmuştu. Doktora gitmeli mi?

Hayırlı bayramlar Kızlar, 30. Haftaya girdik çok şükür ama iki gündür bebeği aşağıda hissediyorum çok sizinde böyle oluyor mu bu haftalarda, serklajlı olduğum için korkuyorum aşağıda hiç bu kadar hissetmemiştim. 30 şu haftalarda normal mi acile gideyim mi

Merhaba, birdaha okadar düştü mü şekeriniz. Doktor ne dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…