Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Pazartesi günü kendimize geleceğiz ama inş pişman olmayiz🥺🤲
İnşallah canim ya ruh halim hiç iyi değil hayirlisiyla bi atlatsak içim sıkılıyor:KK43:

Ben de bugün vatandaşlıği tekrar ediyorum.. karakutuya göz atcam
Ama çok zor çalışıyorum o kadar yorgunum ki.
Bugün de bitince enes hocanın programını bitirmiş oluyorum hosgeldin bosluk😅 artık branş deneme günceller son göz atmalar seklinde giderim son 2 3 gün de..

İnşallah canim ya ruh halim hiç iyi değil hayirlisiyla bi atlatsak içim sıkılıyor:KK43:

Ben de bugün vatandaşlıği tekrar ediyorum.. karakutuya göz atcam
Ama çok zor çalışıyorum o kadar yorgunum ki.
Bugün de bitince enes hocanın programını bitirmiş oluyorum hosgeldin bosluk😅 artık branş deneme günceller son göz atmalar seklinde giderim son 2 3 gün de..
Rabbim utandırmasın inş kuzum 🤲💜 artık tekrardan başka yol yok🤷‍♀️

Günaydın kizlar
Gece rüyamda uyanmisim ki akşam 7 olmuş, sınavı kaçırmışım 🤣
Kalp carpintisiyla uyandım, sonra uzun süre uyuyamadım.

Bugün olasılık çıkmış soruların çözüm videolarını izleyeceğim, sabah biraz baktım
Coğrafya tekrarı yapacağım video ders notundan.
Tarih tekrarı yapıp güncel okuyacağım.

Siz neler yapacaksınız ?

Günaydın kizlar

Bugün olasılık çıkmış soruların çözüm videolarını izleyeceğim, sabah biraz baktım

Siz neler yapacaksınız ?
Bilinçaltı kuzum, bende hep görürüm geç kaldığımı 🤭

Bende matematik videosu izleyeceğim 🥺 tekrarı yapicam ama tekrarı çıkmış sorudan mi notlardan mi yapayım karar veremiyorum 😢

Günaydın kizlar
Ayy ben de rüya gördüm birsuru birileriyle kavga edip durdum saçma sapan ter içinde kalmışım 😅

Siz neler yapacaksınız ?
Ben de harita tekrarı, coğ vat tarih karakutulara göz atma, tarih notlarıma göz atma, 1 branş turkce 1 branş mat deneme yapcam.

Uyumadan da güncellere bakarım biraz 10 dk.

Yok baslamadim hasta olduğun gün başla dedi eczacı olmadan baslamicam
Canim Enes hocanın son yazısını okudun mu
Son günler hicbirsey bilmiyormuş gibi hissetmek çok normal diyor.
Gerçekten öyle hissediyorum bende.

Sınav üzün bir süreç son dakika derse asilmakla kazanılacak bir sınav değil. Uzun vadede sürekli çalışmak gerekiyordu. Bizde bunu yaptık çok şükür. Gerisi nasip artık

Sınav üzün bir süreç son dakika derse asilmakla kazanılacak bir sınav değil. Uzun vadede sürekli çalışmak gerekiyordu. Bizde bunu yaptık çok şükür. Gerisi nasip artık
Gördüm canım enes hocaya mesaj attım hatta. Ben programa erken başladım bitirdim boşluğa düştüm diye🤦🏼‍♀️ programda yapamadiginiz eksik olan yerleri tekrar edin yanlis soru defterini okuyun dedi.. gerçekten çalışmayınca kötü oldum ya dusundum durdum tüm gün🙁

Şimdi tarih branş çözüyorum 3 tane kalmıştı bitsin.

Safran ya sence şu son 2 gün notlara göz atmak mı çıkmış sorulardaki yanlışlara göz atmak mı ? Aslında ben notlara bakınca sanki daha iyi hissediyorum gibi ama bilmiyorum şu an.
İkisini birden yapmaya kalksam zaman yetmez zaten😬

Ve de evet kesinlikle bu sene içimde zerre bi vicdan azabı yok. Elimden geleni yaptım yaptık beraber. Biraz tevekkül etmek gerekiyo haklısın.

Regl olcam biraz da ondan böyle duygusalim herhalde ya.

Gördüm canım enes hocaya mesaj attım hatta. Ben programa erken başladım bitirdim boşluğa düştüm diye🤦🏼‍♀️ programda yapamadiginiz eksik olan yerleri tekrar edin yanlis soru defterini okuyun dedi.. gerçekten çalışmayınca kötü oldum ya dusundum durdum tüm gün🙁

Şimdi tarih branş çözüyorum 3 tane kalmıştı bitsin.

Safran ya sence şu son 2 gün notlara göz atmak mı çıkmış sorulardaki yanlışlara göz atmak mı ? Aslında ben notlara bakınca sanki daha iyi hissediyorum gibi ama bilmiyorum şu an.
İkisini birden yapmaya kalksam zaman yetmez zaten😬
Canim ben not okuyorum. Soru çözmek birşey katmayacak diye düşündüm artık.
Ve de evet kesinlikle bu sene içimde zerre bi vicdan azabı yok. Elimden geleni yaptım yaptık beraber. Biraz tevekkül etmek gerekiyo haklısın.

Regl olcam biraz da ondan böyle duygusalim herhalde ya.
Benim de sinir durumum başladı, regl olsm da kurtulsam.

X