Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bende bugün bitirdim tarihin karakutusunu.
3 güne bolmustym 50 er test.
Sadece yanlış yaptığım soruların aciklamasini okudum.
Sitesinde var cevap anahtarı

Bende bugün bitirdim tarihin karakutusunu.
3 güne bolmustym 50 er test.
Sadece yanlış yaptığım soruların aciklamasini okudum.
Sitesinde var cevap anahtarı
Ya evet sitesinde var da bendeki karakutu tarih 2020 kpss için aldığım.. o yüzden ben onlardan faydalanamiyorum
Ama yanlış yaptıklarımı genelde araştırıp kenarına yazmıştım açıklamasını.

Kızlar napiyosunuz?
2021 kpssyi çözdüm matematikte birsuru işlem hatası cebellestim durdum Türkçesi kolaydı ama. Aslında mat de çok kolaydı. Ben kendi kendime sacma sapan hatalar yaptım ya
Gercekten çok yorgunum artık ya şimdi açıp analiz edince hepsini tıkır tıkır yapcam biliyorum bu beni çok sinir ediyo bütün kitapları parcalayasim var

Evet canim Simav 2 saat değil 3 saat olsa herkes fazlasını yapacak neyse ki bize değil herkese 2 saat

Ben dün 2020 çözdüm. 3 ay önce de çözmüştüm. 3 ay önceye şimdi arasında -8 net fark var, canımı çok sıktı.

Bugün de 2021 çözeceğim bakalım

Bende de tam tersi oldu canım ya önceki 4 yılı daha iyi yaptım. 2021 bilmiyorum

Ya Canim aslında süre arttırdım matematiğe. sorun tam olarak o değildi yani saçma sapan hatalar dönüp dolaşıp aynı şeyleri yapıyorum falan.

Bence ikimizinki de tesadüf değil tamamen psikolojik bu. Bugün zaten hiç canım girmek istemedi denemeye de kendimi zorladim.

İnşallah sınav günü enerjimiz yüksek olur sınavda takılıp durmayız akar gider sorular.
Lütfen aksin gitsin

Benim cuma günü regl olmam gerekiyor. İnşallah sarkmaz ve olurum. Olduktan sonra hormonlarım daha düzeyli oluyor. Öncesinde algim kapalı oluyor.
Sınava da kas gevsetici alıp gideceğim, sancım olmasın diye.
Ama yaşadığım stresten dolayı adet gecikmesi yaşarsam sıkıntılı olacak o gün benim için.

Ayy o da etkiler mi? Ben de regl olmak üzereyim. Sınava denk gelmesin diye geciktirici kullanmayı düşünüyorum

İnşallah olursun sarmadan o zaman canım. Sarksa bile sıkıntı olmaz inşallah

Ayy o da etkiler mi? Ben de regl olmak üzereyim. Sınava denk gelmesin diye geciktirici kullanmayı düşünüyorum

İnşallah olursun sarmadan o zaman canım. Sarksa bile sıkıntı olmaz inşallah
Ne kullanacaksın canim geciktirici olarak ?
Oda çok şişkinlik yapmıyor mu ?
Daha önce kullandın mi ?

Daha önce kullandın mi ?
Canim ck önceden almıştım eczacı vermişti duphaston adı.

Daha önce bi kez başkasını kullanmıştım ama çok bi etkisini hissetmedim ben. Bazılarından sonrasında regl de çok zor geçmiş ama bende şükür bisey olmadı.

Sınavdan sonra misafir gelcek şimdi onları denize falan götürcez mecbur. Biraz da ondan kullanmak zorundayım

Daha önce kullandın mi ?
Bende gelmesin diye dua ediyorum

Bugün Yediiklim 15 denemesine girdim.
İnşallah boyle güzel gecer sınavım.
Ama Türkçe soruları çok açıktı, sınavda böyle olmaz büyük ihtimal

Sınavdan önce sınıfta bir kızla muhabbet ettik,mimarmis, baya iyi hazırlanmış görünüyordu, denemelerdede 1.-2. olmuş hep, o da pegem Türkçeyi saçma bulmuş, içim rahatladı ondan da aynı şeyi duyunca

Her zaman gittiğim kırtasiyeci adama gittim helallik almaya, 2014 te karısıyla aynı dersaneye gitmiştik, o sene o 89 aldı atandı, bu adamı boşadı adamın ondan evli kpss ye hazırlanan kadınlara karşı bir ön yargısı var, bana dua edin diyorum, yuvan yikilacaksa atanma daha iyi diyor

Ben denemeyi bıraktım artık,sadece tekrar yapıyorum yoksa içim daha kötü olacak

Canım stres yapma bence sen bu yıl atanacaksin. İstediğin gibi geçecek

Valla her atanan boşansa kimse evli kalmaz ,adamda var birşey demek ki

Ya adam 40 yaşlarında yanında çalıştığı liseden yeni mezun kızla ilişki yaşamaya başladı. Sonra eşini bosayip evlendiler 2 çocukları oldu derken kızın aklı başına geldi. 2 çocukla açıktan üniversite okuyup atandı,

Yani kız cok akillik etti
Neyse günlük dedikodu dozumuzu da aldık

Bende deneme çözmek istemiyorum artık. Dün 2021 çözdüm. Bugün önlisans 2020 yi çözüp soru çözümünü tamamliyacam. Hızlı anayasa tarih cohrasya tekrarı yapıp güncel okuyacam artık.

Aferin kıza bravo,böyle akıllı kadınlara ihtiyacı var ülkenin

Bende tekrar yapıyorum sadece canım,ne okuyacağımi şaşırdım tüm notlar defterler ortada, bir yandan matematik tekrar videolarını izliyorum. Soru çözümü izliyorum rüştü hoca tekrar izlesem mi diyorum güncel okuyorum ama sanki hiç anlamıyorum gibi ne kadar çok spor dalında madalya var corba oldum

Canim Allah kolaylık versin. İnan bugün dersanede de konustuklarik.boyoe bizim gibi, son hafta ne yapacağını şaşırıyor insan

Bende gelmesin diye dua ediyorum
Senin miyom durumu ne oldu canım en son iyi cikmisti sonuclar diye hatırlıyorum bi sıkıntı yok dimi
Hey maşallah adam da yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…