Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ben de aynısını yazcaktim canım 🤩 kesinlikle atansak da durmayız biz. Birsuru hedefim var yapılacak çok şey var ama önce maddi özgürlük lazım😊

Şu genel tekrar videolarının yariisna geldim tarihte. Ama hiç canım izlemek istemiyo. Kendi kendime anlatarak daha iyi hissediyorum ben.
Ama hoca sınavda cikcak yerleri vurgulucak diye de birakamiyorum videoları. Bıraksam mi🤨
Yarın bitiyor gerçi de..
imdat diye bağırcam ama artik :kusmuk:
Bitir canim yararı olur mutlaka.

Ben de aynısını yazcaktim canım 🤩 kesinlikle atansak da durmayız biz. Birsuru hedefim var yapılacak çok şey var ama önce maddi özgürlük lazım😊

Şu genel tekrar videolarının yariisna geldim tarihte. Ama hiç canım izlemek istemiyo. Kendi kendime anlatarak daha iyi hissediyorum ben.
Ama hoca sınavda cikcak yerleri vurgulucak diye de birakamiyorum videoları. Bıraksam mi🤨
Yarın bitiyor gerçi de..
imdat diye bağırcam ama artik :kusmuk:
Bitm7s zaten kuzum devam et🥰🤩😍

Kızın nasıl oldu canım bu arada?
Kızımın şimdide dişi ağrıyor 😔
Bir dişine kanal tedavisi yapılacaktı, sonra doktor kurtarırım bunu sanırım dedi dolgu yapmıştı 5-6 ay önce.
O dışı ağrıyor ve yanağına dokundurmuyor 3 gündür agriyormus.
Doktordan randevu bulamadım, ağrı kesici veriyorum günlük.

Kızımın şimdide dişi ağrıyor 😔
Bir dişine kanal tedavisi yapılacaktı, sonra doktor kurtarırım bunu sanırım dedi dolgu yapmıştı 5-6 ay önce.
O dışı ağrıyor ve yanağına dokundurmuyor 3 gündür agriyormus.
Doktordan randevu bulamadım, ağrı kesici veriyorum günlük.
Ayy kıyamam diş ağrısı da kötü olur Allah acil şifalar versin😑

Kızlar vatandaşlıktan genel tekrar videosuna gerek var mı sizce ya zaten ezber değil mi🤔
Emrah hocadan aylar önce izlemiştim tekrarı.
Gecen de oturmayan bi konuyu Esra hocadan izledim çok güzel anladım.

Acaba yine sadece oturmayan konu olduğunu hissedersem o videoyu açıp mı izlesem.
Ayy zaman az olmasa problem değil de zaman az videolar çok zaman aliyo.

Kızlar vatandaşlıktan genel tekrar videosuna gerek var mı sizce ya zaten ezber değil mi🤔

Acaba yine sadece oturmayan konu olduğunu hissedersem o videoyu açıp mı izlesem.
Ben 1 kez Emrah hocayı izledim canim, tekrar da özlemedim.
Aynen dediğin gibi ezber zaten, birşeyler hikayeleserej kafada oturmuyor, ondan çok gerekli görmedim bende tekrar videosunu

Bende gerek görmüyorum canım. Hergun otur oku dağa kısa sürer 🤷‍♀️

Kızlar Enes hoca sitesinde pdf paylaşmış güncel için. İhtiyacınız varsa indirebilirsiniz.

Birsuru hocadan pdf indirdim kitabı almama aslında hiç gerek yokmuş. Hem de pdfler kitaptan daha güzel🤭
Neyse sağlık olsun hedefimize ulasalim da.

Kızlar Enes hoca sitesinde pdf paylaşmış güncel için. İhtiyacınız varsa indirebilirsiniz.

Birsuru hocadan pdf indirdim kitabı almama aslında hiç gerek yokmuş. Hem de pdfler kitaptan daha güzel🤭
Neyse sağlık olsun hedefimize ulasalim da.
Aynen canım bende öyle.
Hemen indireyik bende

Ben de öyleyim canım ya çalışıyorum çalışıyorum daha çok çalışasım geliyo sanki eksik çok sanki kafamın içi boş gibi🤦🏼‍♀️
Ben iyalanacak şey arıyorum, kaç saattir masadayim 3 buçuk saat calismisim
Sürekli bir ağlama hissi var
Aslında son günler böyle hissetmek normal kızlar ama zor yaa🥺 daha şimdiden o sınavdan çıktıktan sonraki basagrisi ve kazan gibi kafayı düşünüyorum 🥺

Aslında son günler böyle hissetmek normal kızlar ama zor yaa🥺 daha şimdiden o sınavdan çıktıktan sonraki basagrisi ve kazan gibi kafayı düşünüyorum 🥺
Normal tabi canım stres altındayız.
Boş kalmamak icin sürekli tekrar yapıyorum halim kalmadı bugün tarih tekrarı bitti şükür. Ama İslamiyet öncesiyle İslamiyet dönemini sesli okumaya mecalim kalmadı artık kalan yerleri karakutuda çözemediğim sorulara bakarken tekrar ederim diye düşündüm..

Ben calismazsam düşünmekten cidden kafayı yicem oturup saatlerce ağlayasım var. O yüzden çalışmaya verdim kendimi. Özellikle şu en son ezberlencek seylere bakıyorum bilim adamları falan.

Elimde tarihin pusulasından 3 tane tarih dememesi kaldı onları da çözcem soru çözerek tekrar olsun biraz da.

Yarın da vatandaşlık baştan sona tekrar.

Bitmiyor sanki konular tekrarlar sıfırlanmış gibiyim. 😑

X