Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Gündüz deniz. Ve bazen kedi pesindeyiz. Akşam da yemek ve hemen sonra koşa koşa mahalledeler. Gece 1 e kadar. Çok şükür. Darısı size. Sinav sonrasi ferahlık kızlar.insallah

Eklentiler

• Screenshot_20220722-173129_Gallery.jpg
    176,1 KB · Görüntüleme: 29
  • 20220720_225320.jpg
    135,4 KB · Görüntüleme: 40
Gündüz deniz. Ve bazen kedi pesindeyiz. Akşam da yemek ve hemen sonra koşa koşa mahalledeler. Gece 1 e kadar. Çok şükür. Darısı size. Sinav sonrasi ferahlık kızlar.insallah
Yaaaa çok güzel canım şahane inş bizde rahatlarız

Bugun rastgele bi sayfada kart cektirdim, sınav zor geçecek dedi etkilenmek istemiyorum

Eşimin memleketi kuzum o yüzden çok seviyorum ama şuan bursadayim kendi memleketimde
Pazar günü arıklı ya gidiyoruz. Arıklı altında arkadaşların arsa var .deniz kenari.oradan gircez .mangal.piknjk falan.
Bursa da yakınmış eşinin memleketine ne güzel.sık gider gelirsiniz.

Yaaaa çok güzel canım şahane inş bizde rahatlarız

Bugun rastgele bi sayfada kart cektirdim, sınav zor geçecek dedi etkilenmek istemiyorum
Sosyal sinav zor olabilir kolay da olabilir ama biz de çalıştık sonucta. İnşallah güzel puanlar siralamalar gelsin

Son haftamız inanamiyorum
Allahim şu emeklerimizin karşılığını alalım bi hafta sonra Yarabbim

Pazar günü arıklı ya gidiyoruz. Arıklı altında arkadaşların arsa var .deniz kenari.oradan gircez .mangal.piknjk falan.
Bursa da yakınmış eşinin memleketine ne güzel.sık gider gelirsiniz.
Keyfin bol olsun kuzum gidiyoruz hala çok güzel geliyor çok huzurlu

Enek verdik kuzum, rabbim utandırmasın inş güzel puanlar alalım yarabbim

ASSOSyal Canım doğum günün kutlu olsun inşallah hediyen de emeklerinin karşılığını alman olsun nice mutlu yıllara en önce sağlıkla
Csnim kuzummm çok teşekkür ederim iyi ki varsın, tek dileğim hepimiz istediğimiz yere gelelim inş canım civcikim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…