Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Gündüz deniz. Ve bazen kedi pesindeyiz. Akşam da yemek ve hemen sonra koşa koşa mahalledeler. Gece 1 e kadar. Çok şükür. Darısı size. Sinav sonrasi ferahlık kızlar.insallah :KK200: :KK200: :KK200: :KK200:

Eklentiler

• Screenshot_20220722-173129_Gallery.jpg
    Screenshot_20220722-173129_Gallery.jpg
    176,1 KB · Görüntüleme: 29
  • 20220720_225320.jpg
    20220720_225320.jpg
    135,4 KB · Görüntüleme: 40
Gündüz deniz. Ve bazen kedi pesindeyiz. Akşam da yemek ve hemen sonra koşa koşa mahalledeler. Gece 1 e kadar. Çok şükür. Darısı size. Sinav sonrasi ferahlık kızlar.insallah :KK200: :KK200: :KK200: :KK200:
Yaaaa çok güzel canım şahane 🥰🤩😍 inş bizde rahatlarız 🤲💜

Bugun rastgele bi sayfada kart cektirdim, sınav zor geçecek dedi😢🥺🙄 etkilenmek istemiyorum 🥺😢🤔🤷‍♀️😬

Eşimin memleketi kuzum o yüzden çok seviyorum ama şuan bursadayim kendi memleketimde 🥰🥳
Pazar günü arıklı ya gidiyoruz. Arıklı altında arkadaşların arsa var .deniz kenari.oradan gircez .mangal.piknjk falan.
Bursa da yakınmış eşinin memleketine ne güzel.sık gider gelirsiniz.

Yaaaa çok güzel canım şahane 🥰🤩😍 inş bizde rahatlarız 🤲💜

Bugun rastgele bi sayfada kart cektirdim, sınav zor geçecek dedi😢🥺🙄 etkilenmek istemiyorum 🥺😢🤔🤷‍♀️😬
Sosyal sinav zor olabilir kolay da olabilir ama biz de çalıştık sonucta. İnşallah güzel puanlar siralamalar gelsin🤲

Son haftamız inanamiyorum😥
Allahim şu emeklerimizin karşılığını alalım bi hafta sonra Yarabbim 🤲

Pazar günü arıklı ya gidiyoruz. Arıklı altında arkadaşların arsa var .deniz kenari.oradan gircez .mangal.piknjk falan.
Bursa da yakınmış eşinin memleketine ne güzel.sık gider gelirsiniz.
Keyfin bol olsun kuzum 💜🍒 gidiyoruz🤤 hala çok güzel geliyor çok huzurlu 🥰💜🍒

Sosyal sinav zor olabilir kolay da olabilir ama biz de çalıştık sonucta. İnşallah güzel puanlar siralamalar gelsin🤲

Son haftamız inanamiyorum😥
Allahim şu emeklerimizin karşılığını alalım bi hafta sonra Yarabbim 🤲
Enek verdik kuzum, rabbim utandırmasın inş 💜 güzel puanlar alalım yarabbim🤲💜🥰

ASSOSyal ASSOSyal Canım doğum günün kutlu olsun😍 inşallah hediyen de emeklerinin karşılığını alman olsun nice mutlu yıllara en önce sağlıkla 💚
Csnim kuzummm çok teşekkür ederim iyi ki varsın, tek dileğim hepimiz istediğimiz yere gelelim inş canım civcikim🥰💜😍🍒🍒🍒😘

X