Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Safran senin dedigin denemede turlama tekniğini denedim dedinya 15 türkce yapıp gecicem diye. Bikac denemedir deniyorum. Sunu farkettim gerçekten sürekli ders değiştirerek çözmek hem zamandan tasarruf sagliyor hem de özellikle genel yetenekte daha net görebiliyorsun soruları.
Türkçede ya da mat te yorulduğum an diğer yere geçiyorum artık

Gerçek sınavda da böyle yapcam. Bu Türkçeyle ancak bu şekilde baş edilir..

Hatta sözel mantık eğer çok karisiksa 3. Tura birakcam. Karışık degilse çözer geçerim de.
Canim DGS sözel mantık kolay gelmişti bizimki de anlasilir gelir inşallah.
Enes hoca diyor ki hatta ilk bir kaç dakika heyecan oluyor o bir kaç dakikayı güncele ayırın. Güncel zaten biliyorsunuz yada bilmiyorsunuz.

Bu da olabilir dersanede denemede evde yapmıyorum pek heyecan olmadığından ama sınavda heyecanı bastırmak için olabilir.

Canim DGS sözel mantık kolay gelmişti bizimki de anlasilir gelir inşallah.
Enes hoca diyor ki hatta ilk bir kaç dakika heyecan oluyor o bir kaç dakikayı güncele ayırın. Güncel zaten biliyorsunuz yada bilmiyorsunuz.

Bu da olabilir dersanede denemede evde yapmıyorum pek heyecan olmadığından ama sınavda heyecanı bastırmak için olabilir.
İnşallah canim ya sözel mantık kafadan 4 soru demek😍
Ben ilk bikac dakika matematikteki dört işlem sorularını yapıyorum heyecanımı geçiştirmek için ama güncel de mantıklı olabilirmiş aslında.
İşte sadece full bilmediğim yerlerden gelirse bi miktar yıkık başlayabilirim sinava😂🙈

Matematikte de gerçi şu öncüllü basit eşitsizlik soruları bazen şey etmiyo değil insanı. Direkt atlıyorum sinir olmuyum diye😬

İnşallah canim ya sözel mantık kafadan 4 soru demek😍
Ben ilk bikac dakika matematikteki dört işlem sorularını yapıyorum heyecanımı geçiştirmek için ama güncel de mantıklı olabilirmiş aslında.
İşte sadece full bilmediğim yerlerden gelirse bi miktar yıkık başlayabilirim sinava😂🙈

Matematikte de gerçi şu öncüllü basit eşitsizlik soruları bazen şey etmiyo değil insanı. Direkt atlıyorum sinir olmuyum diye😬
Bugün pegem 10 a girdim 😥
Dün evde pegem 9 u çözmüştüm ikisi arasında 25 net fark var 🥺

Bugün pegem 10 a girdim 😥
Dün evde pegem 9 u çözmüştüm ikisi arasında 25 net fark var 🥺
Pegem 10 11 12 bunlar normal denemeler değil canım zorlamak için hazirlanmis😅
Bosver o yüzden. Ögrendigine bak.

Bir de her şeye rağmen bence bu iyi bisey safran. Zoru görünce insana ösym soruları daha kolay geliyo bu da bizim için önemli bisey.

Pegem 10 11 12 bunlar normal denemeler değil canım zorlamak için hazirlanmis😅
Bosver o yüzden. Ögrendigine bak.

Bir de her şeye rağmen bence bu iyi bisey safran. Zoru görünce insana ösym soruları daha kolay geliyo bu da bizim için önemli bisey.
Yarın da deneme var, uzman kariyer olacakmış,
Yine can sıkacak :KK14:

Birde Cüneyt hoca son beş gün deneme çözemeyin,sadece tekrar yapın dedi. Bunu uygulayacağım sanırım. Denemem bitecek 🙈
İlk sınav anı çok heyecan oluyor . En kolay yerden başlamak daha rahatlatıcı. Sanırım güncel ve vatandaslik o da. Dikkat ettim sorular vatandaslikta tekrar etmiş. İnş 9 da 9 yaparız

Pazartesi günü enes hocanın kampına başlıyorum canım. Ben de biraz erken başlamış olcam.

Bugün ve yarın da paragraftan 70 80 soru cözücem. Mat ve Türkçe soru çözerek devam. Diğerlerinde de genel tekrar videoları kendi notlarimdan tekrar soru deneme falan derken zaman geliyo🤭

Sen naptin canım?

e Cüneyt hoca son beş gün deneme çözemeyin,sadece tekrar yapın dedi. Bunu uygulayacağım sanırım. Denemem bitecek 🙈

Ben de son 4 gün deneme yapmamış olcam kampla canm. Bence de mantıklı. Eğer çok içimiz rahat etmezse yanlış yaptığımız sorulara falan göz atarız.
İlk sınav anı çok heyecan oluyor . En kolay yerden başlamak daha rahatlatıcı. Sanırım güncel ve vatandaslik o da. Dikkat ettim sorular vatandaslikta tekrar etmiş. İnş 9 da 9 yaparız
Ayy insallah ya. Vatandaşlığa da eğilmem lazım biraz benim çok ihmal ediyorum gibi geliyo..

Birde Cüneyt hoca son beş gün deneme çözemeyin,sadece tekrar yapın dedi. Bunu uygulayacağım sanırım. Denemem bitecek 🙈
İnşallah canım.
Bizdr bugün oteli ayarladık.
Sınava merkezde gireceğim merkez uzak, bir gün önce gidip otelde kalmamız gerekiyor.
Bende 6 gün kaldı 10 günlük programa omu bitirince günde 2 deneme ve güncele geçeceğim sanırım. Son gün yolda geçer zaten. 2 gün kalana kadar bu şekilde ilerleyecegim

Pazartesi günü enes hocanın kampına başlıyorum canım. Ben de biraz erken başlamış olcam.

Bugün ve yarın da paragraftan 70 80 soru cözücem. Mat ve Türkçe soru çözerek devam. Diğerlerinde de genel tekrar videoları kendi notlarimdan tekrar soru deneme falan derken zaman geliyo🤭

Sen naptin canım?

e Cüneyt hoca son beş gün deneme çözemeyin,sadece tekrar yapın dedi. Bunu uygulayacağım sanırım. Denemem bitecek 🙈

Ben de son 4 gün deneme yapmamış olcam kampla canm. Bence de mantıklı. Eğer çok içimiz rahat etmezse yanlış yaptığımız sorulara falan göz atarız.

Ayy insallah ya. Vatandaşlığa da eğilmem lazım biraz benim çok ihmal ediyorum gibi geliyo..
Onu yapalım bunu yapalım derken bölünme yaşıyoruz canım. Bende sadece matematik için video izliyorum. Diğerlerini okuyorum napiyim, olduğu kadar. Sakin kalalım canım 🤗

İnşallah canım.
Sınava merkezde gireceğim merkez uzak, bir gün önce gidip otelde kalmamız gerekiyor.
Bende 6 gün kaldı 10 günlük programa omu bitirince günde 2 deneme ve güncele geçeceğim sanırım. Son gün yolda geçer zaten. 2 gün kalana kadar bu şekilde ilerleyecegim
Canım çok uzak yerler çıkıyor yaa nasıl emin olabiliyorsun. Benimde merkez sınav yerim ama o kadar uzak veriyorlar ki iki ilçe değiştiriyorum. İnş vakalar artiyor diye yakın okul verirler 🤷‍♀️kamp fikri iyi olmuş, civcik de yapıyor ne güzel. İnş son zor günler olur inş canlarim🤲💜🥰🍒

İnşallah canım.
Benim kargo hala gelmedi 🤷‍♀️ pazartesi inş gelir yoksa boşa gidecek param 🥺 kargo yolsa gözüküyor ama bayrama gelmesi vok kötü oldu🤷‍♀️

Canım çok uzak yerler çıkıyor yaa nasıl emin olabiliyorsun. Benimde merkez sınav yerim ama o kadar uzak veriyorlar ki iki ilçe değiştiriyorum. İnş vakalar artiyor diye yakın okul verirler 🤷‍♀️kamp fikri iyi olmuş, civcik de yapıyor ne güzel. İnş son zor günler olur inş canlarim🤲💜🥰🍒
Amin canım inşallah 🤲

Ben bikac gündür sabah kalkmakta zorlanmaya basladim ya sınav saatinde dinç olmak için erken kalkmaya devam etmem lazım.
Bu aralar aşırı sıcak oldu hava sanırım ondan uykuya verdm kendimi.
Bi çare bulmak lazım algilarim açılmıyor çünkü
Bende aynı bir kalkıp iki kalkamıyorum 🥺

Kışın ne kadar rahattım ya şu bikac gündür ölüm oldu. Kalkıyorum ama baş ağrısı esneme falan duramıyorum ki 😑
Yorgunuz biraz da ondan tabi😐
Kaygı stres hepsi ayni anda. Dolunayda var bu ara o da etkiliyordur kuzu. Dinlenip devam etmek en iyisi,yoksa verim almadıktan sonra erken kalmak boşa gider 🥺

X