Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bana da misafir geldi ara vermek zorunda kaldım şimdi devam ediyorum. Maalesef bi şekilde bölünüyor işte.
Alllshim şu günlerde bisey cikmasa
Hiç sorma sınavın ertesi günü hatta belki aynı gün misafir gelcek bana da. İnsanlar çok anlayışsız. Ev iyi durumda değil illa iki ayağımı bi pabuca sokcaklar. Artık neyse sınavdan geliyo en azından buna da şükür.
Kızlar soruları okurken sıkılan var mı benim gibi
Evet bende de var o ya.
Hem olmuşum gibi hem her şey sıfırlanmış hiç olmamışım daha gibi..
Ayy bilmiyorum az kaldı bitsin artık çöktüm cidden.
Bazı denemeler çok kolay bazıları da kazık mübarek. Ortası yok mu bunların anlamadım psikolojimi bozdu bi öyle bi böyle.
Neyse zaten son 10 gün sadece cikmislari cozcem.

Genel tekrar videolarıyla mi gidiyorsun enes hocanın dediği gibi canım yoksa notlarla mi?

Ben çıkmış soruları cozmustum, napicam şimdi

Genel tekrar videolarıyla mi gidiyorsun enes hocanın dediği gibi canım yoksa notlarla mi?
Canim coğrafyadan genel tekrar videosu izlemiştim. Artık 3 kez video izlemedim, onun için birşey yapmıyorum. Netlerim 14-18 arası zaten.

Tarih konusunda aydın yüce izlemiyorum. 25 videoluk bir tekrarı var. 10 günlük kampa 2-3 serpiştirdim.

Anayasadan da notlarımı okuyorum.

Paragrafiks çıktısı aldım, 23 soruluk testler.

1 matematik denemesi çözüyorum. Pegem 30 lu denemeden

1 de genel deneme

Ben çıkmış soru alayım mı gene canım

Ben çıkmış soruları cozmustum, napicam şimdi
Ben de çözdüm ocakta ama tekrar cozcem canım. Zaten çoğunu hatırlamıyorum. Enes hoca da yanlış hatirlamiyosam cozdüyseniz de çözün yine diyodu.
Çünkü sınavdan önce osym sorularına aşina olmayı sağlar diye düşünüyorum. Ben öyle yapcam bu sefer.

Yani diğer elimdeki denemeleri de çözerim de kendimi biliyorum şimdi durduk yere sınav öncesi moralim bozulacak. Onun yerine çıkmışlari analiz edip o konular üzerinden tekrar yapmak istiyorum.

Bende ALES tyt cozmedim daha. Onları da çözeceğim daha hangi araya sikistiracaksam

Bende ALES tyt cozmedim daha. Onları da çözeceğim daha hangi araya sikistiracaksam
Kafalar bi milyon

Yaaaa çok muhteşem
İyi tatiller canim. Hakkettin bunu bu sene diyecem ama her sene aynı tempodasin. Her sene hakediyorsun tatili
Safran senin dedigin denemede turlama tekniğini denedim dedinya 15 türkce yapıp gecicem diye. Bikac denemedir deniyorum. Sunu farkettim gerçekten sürekli ders değiştirerek çözmek hem zamandan tasarruf sagliyor hem de özellikle genel yetenekte daha net görebiliyorsun soruları.
Türkçede ya da mat te yorulduğum an diğer yere geçiyorum artık

Gerçek sınavda da böyle yapcam. Bu Türkçeyle ancak bu şekilde baş edilir..

Hatta sözel mantık eğer çok karisiksa 3. Tura birakcam. Karışık degilse çözer geçerim de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…