Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Merhaba kızlar 🌸 En son buraya aylar önce yazmıştım. Kpss çalışmalarını bırakmam gerekmisti bir süre, sizlerin umarım iyi gidiyordur calismalar.
Sizlerden öneri almak istiyorum. Kpss önlisans için begendiginiz tarih ve coğrafya kanalları önerir misiniz? Bu iki dersi iki ay içinde nasıl bitirebilirim? Aynı zamanda vatandaşlık için de öneri almak isterim. (Tarih ve coğrafyada hiç temel yok, vatandaslikta ise kaynak kullanmayacağım için sadece unuttuklarim varsa videodan hatırlamak adına öneri istiyorum)

ASSOSyal ASSOSyal durumda karakter sınırı olduğu için buradan yazayım dedim. Hafıza teknikleri vardı bir ara Mehmet Egit hocanın hem tarih hem cografya için. Sence bu ikisi yeterli olur mu? ramazan hoca detaylı anlatıyor diye duymuştum. Benim tarih ve coğrafya sıfır olduğu için iki ayda yetiştirebilir miyim diye tereddüt ediyorum.

ASSOSyal ASSOSyal durumda karakter sınırı olduğu için buradan yazayım dedim. Hafıza teknikleri vardı bir ara Mehmet Egit hocanın hem tarih hem cografya için. Sence bu ikisi yeterli olur mu? ramazan hoca detaylı anlatıyor diye duymuştum. Benim tarih ve coğrafya sıfır olduğu için iki ayda yetiştirebilir miyim diye tereddüt ediyorum.
Canım Mehmet hocanın haritalarla coğrafya kitabını kullanıyorum sadece. Oradaki teknikleri bazen tekrar ediyorum. Ama tarih için olanları izlemedim. Faydasi olur mu bilemiyorum. Ramazan hoca çok detaylı evet ama en akilda kalıcı olandı benim için. Istersen aydın yucenin genel tekrar videoları var,daha kısa. Ondan daha çabuk bitirirsin ona da bi bak derim. Video sayısı daha az

Canlar napiyorsunuz, ufak çaplı strese girmeye basladim galiba 🥺
Sosyalim bende de var da..strese giriyorum sonra düşünüyorum yapabileceğin her şeyi yaptın mı yaptın.. içimde keske sunu da cözseydm şöyle yapsaydım dediğim bisey kalmadı kalmaması için elimden geleni yaptim🤷🏼‍♀️
Öyle düşünüp sakinlesmeye calisiyorum bu is nasip sonuçta (çalıştıktan sonra)..

Ki burda hepimiz elimizden geleni yaptık.

İçimde bi yandan bi mutluluk da var sonunda bitiyor şu berbat sürec😔

Ya tek bildiğim son günleri de bolca çalışarak geçirelim zaten sonra rahatız. Aklıma geldikçe soru çözmek dersle uğraşmak da iyi geliyo bana kafam dagiliyo😬

İnşallah güzel sonuçlanır hak ettik bence artik sınavdan çıkayım hönkürerek ağlamayı düşünüyorum o kadar yoruldum ki😂

ASSOSyal ASSOSyal canım bu arada matematiği ne yaptın bilmiyorum ama. Hani safranin bi ara bahsettiği son 12 yıl cikmis soru kitabı vardı. Sadece kpss de son 12 yıl cikanlar konuya göre ayrılmış. Ben onu çözüyorum şimdi son şöyle bi tekrar olsun hem de bütün olarak görüyüm diye. Bitmek üzere. Bak her sene aynı tip soruların geldiğini görürsün istersen sen de sınavdan önce çöz bi. Bikac soru kesin yakalarsın. Sordukları sabit çünkü çoğu konuda.
İnce bi kitap zaten bazı konulardan 3 soru falan var sadece mesela.

Zaten bikac gün kaldı diye matematik çözmeyi bence bırakma. (kendim geçmişte böyle bi hata yaptığım için söylüyorum sadece deneme çözdüm ama yetmemiş demek ki sınavda far görmüş tavşan gibi kaldm😁)

Sosyalim bende de var da..strese giriyorum sonra düşünüyorum yapabileceğin her şeyi yaptın mı yaptın.. içimde keske sunu da cözseydm şöyle yapsaydım dediğim bisey kalmadı kalmaması için elimden geleni yaptim🤷🏼‍♀️
Öyle düşünüp sakinlesmeye calisiyorum bu is nasip sonuçta (çalıştıktan sonra)..

Ki burda hepimiz elimizden geleni yaptık.

İçimde bi yandan bi mutluluk da var sonunda bitiyor şu berbat sürec😔

Ya tek bildiğim son günleri de bolca çalışarak geçirelim zaten sonra rahatız. Aklıma geldikçe soru çözmek dersle uğraşmak da iyi geliyo bana kafam dagiliyo😬

İnşallah güzel sonuçlanır hak ettik bence artik sınavdan çıkayım hönkürerek ağlamayı düşünüyorum o kadar yoruldum ki😂
Bende pişman olmak istemiyorum canım hiç, Allah sonunu hayır etsin 🤲💜🍒

ASSOSyal ASSOSyal canım bu arada matematiği ne yaptın bilmiyorum ama. Hani safranin bi ara bahsettiği son 12 yıl cikmis soru kitabı vardı. Sadece kpss de son 12 yıl cikanlar konuya göre ayrılmış. Ben onu çözüyorum şimdi son şöyle bi tekrar olsun hem de bütün olarak görüyüm diye. Bitmek üzere. Bak her sene aynı tip soruların geldiğini görürsün istersen sen de sınavdan önce çöz bi. Bikac soru kesin yakalarsın. Sordukları sabit çünkü çoğu konuda.
İnce bi kitap zaten bazı konulardan 3 soru falan var sadece mesela.

Zaten bikac gün kaldı diye matematik çözmeyi bence bırakma. (kendim geçmişte böyle bi hata yaptığım için söylüyorum sadece deneme çözdüm ama yetmemiş demek ki sınavda far görmüş tavşan gibi kaldm😁)
Ben çıkmış soruları video olarak indirdim kuzum. Videodan izliyorum, daha iyi oluyor gibi. Çünkü sizin kadar iyi değilim matematikte, yolları anlamaya çalışıyorum

Amiin inşallah canim🤲
Safransari Safransari napti acaba enes hocanın son 10 gün kampına başlamıştı. Nasıl gidiyo?
Videolarla mi notlarinla mi gidiyosun canim?
Canimm
Ben 2.5 günlük mecburi ara verdim 😥
Kuzenimin düğünü vardı, gitmeyecektim, ama babam düğün günü ısrarci oldu gitmem konusunda, öyle olunca apar topar düğüne gittim. Dün gece döndük.

Kamp programın 1. Gününü başlayıp ara verdim yani. Bugün 2. Günden devam ediyorum inşallah.

Canimm
Ben 2.5 günlük mecburi ara verdim 😥
Kuzenimin düğünü vardı, gitmeyecektim, ama babam düğün günü ısrarci oldu gitmem konusunda, öyle olunca apar topar düğüne gittim. Dün gece döndük.

Kamp programın 1. Gününü başlayıp ara verdim yani. Bugün 2. Günden devam ediyorum inşallah.
Alllshim şu günlerde bisey cikmasa

X