Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bileydim daha önce söylerdim bebekim bi su falan iç kasımda 13 olacak
Bizim de dün evlilik yoldonumumuzdu. 10 yol oldu. Bende 36 yaşındayım canim. Bende Aralık'ta 37 olucam.
Yasitmisiz
Bende beğendim canım çok kapalı anlamlar yoktu. 1 tane felan kapalı anlam buldum sadece

Bizim de dün evlilik yoldonumumuzdu. 10 yol oldu. Bende 36 yaşındayım canim. Bende Aralık'ta 37 olucam.
Yasitmisiz

Bende beğendim canım çok kapalı anlamlar yoktu. 1 tane felan kapalı anlam buldum sadece
Aaa kutlu olsun canım, rabbim nice on yillar geçirmeyi nasip etsin inşallah sağlıkla mutlulukla süper oldu bu yaştaşım

Kızlar bi yerde sayistay sinavi sorularını gördüm.. tarihi ağır geldi bana ya geçen coğrafyada size sorduğum soru da ordandi.
Tarihi zorlucak mi napcak bunlar ya gördükçe moralim bozuldu sorulari
Canim o sınavlar daha ağır oluyor tarihi.
Hakimlik sınavı sonrası İsmail hoca da canlı yayın yapmıştı, öyle demişti.

Kızlar bi yerde sayistay sinavi sorularını gördüm.. tarihi ağır geldi bana ya geçen coğrafyada size sorduğum soru da ordandi.
Canim bu 10 gün Enes hoca kampına ne zaman başlayacaksın. Bende yapsam mı diyorum, ama coğrafya videosu izlemem, tarihi izleyebilirim. Anayasa da notlarımı okur tekrar yaparım.

Sen tarihten hangi hocayı izleyeceksin ?

Canim o sınavlar daha ağır oluyor tarihi.
Hakimlik sınavı sonrası İsmail hoca da canlı yayın yapmıştı, öyle demişti.
Ayy içim rahatladı..

Bi soru var M. Kemal 1. Tbmmde beni vatandaşlık hukukundan düşürme yetkisini size kim verdi sorarım falan diye kızıyor. Bu söz hangi olayla ilgilidir diyo soruda. Şıklarda hıyanet vataniye
Takriri sükun
Başkomutanlik kanunu falan da vardi
Cevap seçim kanunu.

Çıkar falan aklımızda kalsin ben yapamadım off tarih yemin ederim ömrümü yedin o kadar çalışıyorum yine eksik yine eksik.

Uzunca düşündüm neye kızmış olabilir m.kemal bu kadar diye ama

Canim bu 10 gün Enes hoca kampına ne zaman başlayacaksın. Bende yapsam mı diyorum, ama coğrafya videosu izlemem, tarihi izleyebilirim. Anayasa da notlarımı okur tekrar yaparım.

Sen tarihten hangi hocayı izleyeceksin ?
Canim enes hoca yayınlar bayramdan sonra muhtemelen. Ona bi bakcam.
Şimdi şöyle kendisi zaten hoca öneriyo dinleyenler de cok memnun. Duruma göre kendi beğendiğim ve onun önerdiği hocalardan seccem.

Videoları 2x hızla dinleyince bitiyor aslında da.baktim bi dersin tekrarı çok uzun onu notlarımdan giderim. Hoş ben videodan gitsem bile sonrasında notlarımı kendi kendime anlatmayı düşünüyorum öyle daha kalıcı.

Son 10 gün kala kampı zaten canim yani sınava tam 10 gün kala tavsiye ediyo. Öyle yapcam muhtemelen. Öncesinde de dün dediğim gibi kendi programimdan devam...
Yani ayın 21ine kadar.

Yani enes hocanın programını geçen sene yapmadım hep bi boşlukta kaldım. Ondan iyi gelir diye düşünüyorum insan son dk ne yapacağını şaşırıyor çünkü...

Sınav ne zaman yapılmış canım, sayistay bizden daha ağır olması normal değil mi ki kuzum

Ya ben şimdi yapmaya başlayacaksın sandım.
Bu sıralar bende tekrar yapmak istiyorum yetişmiyor, direk bayramın 2. Günü buna mi başlasam dedim acaba.
Benim ayın 16 sondan sinra dersanede 8 tane denemem kalıyor.
Denemeye gidip geldiğim gün günüm oluyir nerdeyse. Ondan son 10 gün kampı yetistiremem. Bayramın 2. Günü mü bu kampa başlasam acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…