Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Safransari dgs Türkçeyi çözdüm daha yanlislarima bakmadım ama güzeldi. Lisans kpssden daha basitti ama. Geneli orta kolay gibi geldi bana.
Bikac tane ayırt edici soru vardı. Bize de bu ayarda gelse ne iyi olur. Ama bizimkinde psikolojik mi bilmiyorum hep daha kapalı anlamlı paragraflar şıklar oluyo gibi geliyo..

Bilgisayarda pdf üzerinden çözdüm elimde olsa daha konsantre çözebilirdim tabi.

Kesinlikle kağıt üzerinde olsa daha iyi çözülürdu canım. Dgs önlisans minvalinde soruluyor bence ama kpss hiç öyle değil, daha yuvarlak çözümleri yuvarlak derken yani çok arada kalmalı

Kesinlikle kağıt üzerinde olsa daha iyi çözülürdu canım. Dgs önlisans minvalinde soruluyor bence ama kpss hiç öyle değil, daha yuvarlak çözümleri yuvarlak derken yani çok arada kalmalı
Kesinlikle öyle.. rüştü hocanın dediği gibi ck kapalı cümleler.. açmaya çalışırken beyin yaniyo zaten bu ösymn nin lisansla ne alıp veremediği varsa.

Allahim ben bu zamana kadar Cook farklı tanımisim seni kendime teessüf ediyorum
Son bi soru kaç yaşındasın sosyal sen kadınların yaşı sorulmaz ama
Ama sordun bir kere civcikim kaç mı yaşındayım Bu soruyu geri alabiliyor muyuz şaka şaka 36

Kesinlikle öyle.. rüştü hocanın dediği gibi ck kapalı cümleler.. açmaya çalışırken beyin yaniyo zaten bu ösymn nin lisansla ne alıp veremediği varsa.
Ennnn bilgili çok bilgili ya ya rüştü hoca demişken, çıkma ihtimali soruları açıklamadı dimi daha kaçırmayalım

Ama sordun bir kere civcikim kaç mı yaşındayım Bu soruyu geri alabiliyor muyuz şaka şaka 36
Yaa enerjin o kadar yüksek ki 20 olduguna yemin edebilirim ama kanitlayamam
Hoş zaten gencmissin de niye geri alalım soruyu
Maşallah çok tatlısın cidden☺

Ben de 29 oldum. En son 27de kalmıştım ne ara oldum yav gerci ruh yasim 80 olduğu için diğer yaşımın bi önemi yok

Canım civcikim yaa yerim seni çok tatlisin evet bazen çok yukseliyorum kabul ediyorum ama bazen ruhum çekiliyor hayat bebekim napalm olur o kadar rakamların ne önemi var ,ne puanda ne yaşta takılmıyoruz

Ennnn bilgili çok bilgili ya ya rüştü hoca demişken, çıkma ihtimali soruları açıklamadı dimi daha kaçırmayalım
Galiba hayır canım evet onu yayınlanır yayinlanmaz izlememiz şart adan tutturuyor
Höffff en büyük ben mi kaldım şimdi
Deneme netlerinde sayılara takılmama fikrim burda da geçerli.bunlar sadece sayı bence
Aaaa bide ayın 23 ünde doğum günüm var 37 mi olcam ben yeni yaşım şans getirse bari
Allahim sosyalin doğum günü bize de şans getirsin nolur amin

Canım civcikim yaa yerim seni çok tatlisin evet bazen çok yukseliyorum kabul ediyorum ama bazen ruhum çekiliyor hayat bebekim napalm olur o kadar rakamların ne önemi var ,ne puanda ne yaşta takılmıyoruz
Enerjin yüksek derken hani bazi insanlarda olurya sıcakkanlıdir pozitif enerji alırsın hep o anlamda

Amiiinnnnnn tüm kpss aileme şans bolluk bereket, yüksek yüksek netler

Uc beş sayının ne önemi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…