Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Aaa ben icerigi görmedim bilmiyorum kuzu
Valla az kaldı bunaldik
Canim instagramda var kendi sayfasında.
Canim kitap kargoda gelince paylaşırım yorumumu.
Tamam canim
Ya bende çok beğendim aksine
İzledim içerik videosunu
Ya guncelin nerden geleceği belli olmuyor, günü birlik olay mi, tarihi olay mi....
Vicdanını rahat ettirmek için 2 kaynak okuyacağım iste
Safran sen bana ne bakıyorsun şu an yeni kitap alma fikri o kadar beni soğutuyor ki o kitap bile gözüme iç karartıcı görünüyor

Bugün baktım tekrar tekrar videosuna evet bayagi bir şeyi tek başlıkta toplamışlar. Derdi toplu olmasi iyi bisey. Aynen öyle güncel beni de çok geriyor ama elimizden geleni yapıp Allaha bırakcaz inşallah bildigimiz yerden gelir.

Sanırım alırsam hocawebdeninkini alcam. Retroda kararsız kaldim. Hala alasım yok ama

Saricivcivcikcik canim dersane demelerine gidiyor musun ?
Benimki cuma günü, ve bundan sonra haftada bir olacak. Temmuzda haftada 2-3 e çıkacakmış.

Daha bir kez girdik denemeye.
Gidiyorum canim kayıt olduğum son 5 deneme kaldı benim. Haziranda kamp seklinde üst üste yapılacak onlar da.

Onun dışında temmuza da sınava 3 gün kala ekstra deneme koymuşlar (sınava 3 gün kala art arda son güne kadar) istersem ona da kayıt olabilirmisim ama son gün deneme bilmiyorum..Hem iyi olabilir hem olmayabilir. Duruma göre karar vercem.

Belki pegem dışında diğerlerine de giderim dicem de maşallah el yakıyor vicdansızlar biraz zor simdilik

Yaa kızlar sınava az kaldı diye fotokopi denemelerin fiyatı değişmiş, tgler artmış çok sinir oldum

Ben renkli kitap seviyom resimli olsun bari,60 liraya iki kitap alınır eskiden on liraya güncel vardi

Yaa kızlar sınava az kaldı diye fotokopi denemelerin fiyatı değişmiş, tgler artmış çok sinir oldum
Canim ben pegem ve Yediiklim 10 lu bir de benim hocam 3 lu deneme çıkardım 23 tane.
Son 9 kaldı.
Ondan sonra da tgleri çıkartıcam. 30 tane felan
Ben cevap anahtarını çıkarmıyorum ona telden bakiyorum. Daha az tutuyor boylece.

9 evdeki deneme
30 TG
14 dersane denemesi derken sınav geliyor zaten

Bendede haziranı çıkaracak deneme var,bakalım temmuzda napicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…