Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Amin inşallah . Evet öyle oluyor hatta sen test çözerken o karalıyor
Neler yapıyorsunuz kızlar, son haftalar planınız nedir ?

Ben deneme yapıyorum her gün kuzu,birde tekrar ama beğenmiyorum daha farklı olmalı sanki sen napiyon kuzu
Bende deneme yapıyorum mutlaka canim. Yanında da tarih soru Bankası video çözüm izliyorum, coğrafya tarihten ders denemesi yapıyorum.

Her günümüzü artık deneme mutlaka koyalım da, sonrası artık kafamıza gore

Onu da alacağım.
Ya ben retro alacaktım 60 lira miydi neydi oda çok pahalı geldi.. Sonra hepsi yetişmez diye bu ay Ali koç aldım, önümüzde ay hoca wepte alacağım. Artık son düzlük.
Retroya gerek yok bence, ben daha önce bir yıl boyunca yazmıştım beyza hocanın her paylaşımını ama sınavda çok farklı şeyler gelmişti

Neler yapıyorsunuz kızlar, son haftalar planınız nedir ?
Canım haftada 4 deneme çözüyorum onun haricinde bol tekrar bol soru mat ve türkçede özellikle ales dgs tyt kpss msü çıkmışlar yani.
Branş denemeleri yeniden tekrar+soru derken geciyo öyle..
Sen napiyosun?
Ali koç un güncel kitabını siparis ettim kızlar. Bir önceki sınavda guncelde dogrumdan çok yanlışım vardı. Ondan güncele ayrı önem vermek istiyorum bu sene
Geldi mi canm nasıl kitap? Ben de bakınıyorum daha almadım güncel için kitap
Bende hocawebte istiyorum ama 35 lira yaaa,pahalı değil mi
Evet ben de baktım da açıkçası 35 lira veresim gelmedi almasam mı da diyorum bi yandan.. güncel defterim var zaten bir de sait zaman hoca toplu pdf paylascakmis. 2 youtube kanalını takip ediyorum ordan da pdf indirdim
Kararsız kaldım yani. Aslında bakınca kaynak çok bi yandan ama duruma göre bakcam
Retroya gerek yok bence, ben daha önce bir yıl boyunca yazmıştım beyza hocanın her paylaşımını ama sınavda çok farklı şeyler gelmişti
Retroyu da çok övüyolar dusunuyodum almayı. Ayy ne biliyim.
Aslında zaten çoğu kitap youtube videosu ayni şeyleri söylüyo dönüp dolaşıp sonra soru tutturduk diyorlar orası da ayrı bir şey.

Naptin aldın mı kitap canim sen?

Ooo canım maşallah çok iyi gidiyorsun bende daha almadım ama hocawebte istiyorum. Çokta pahalı geliyo bilemedim

Ooo canım maşallah çok iyi gidiyorsun bende daha almadım ama hocawebte istiyorum. Çokta pahalı geliyo bilemedim
Sağ ol canım daha çok surunuyorum diyelim çok yorulduk ama çok az kaldı sosyal

Geçen aydın hoca kitabın icini çekmiş bi ısınamadım (psikolojik olarak galiba) hayırlısı olsun bakalım
Bir de Ali Koc hocaninkine bakiyim

Aaa ben icerigi görmedim bilmiyorum kuzu
Valla az kaldı bunaldik

Canim kitap kargoda gelince paylaşırım yorumumu.

Ya bende çok beğendim aksine
İzledim içerik videosunu
Ya guncelin nerden geleceği belli olmuyor, günü birlik olay mi, tarihi olay mi....
Vicdanını rahat ettirmek için 2 kaynak okuyacağım iste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…