Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Olsun canim. O şekilde kendine göre bir eksik tamamlama yöntemiyle ilerliyorsun. O da faydalı. Benim taktik de O şekilde. O gün ne istersem .Ne karşıma gelise bir de onu çözüyorum.
Çok programlı biri değilim O konuda .kendimi dinliyorum genelde. Kpss de ise yaradı dgs de de yarar insallah

Canım bu sene tam.calistin olacak inanıyorum
. Önceden de harika puanlar aldın. Denemelere girerek iyi yapıyorsun.

Bunda eşitliğin karsinini bir ekşili yaz bir artili. Eksi çıkan sonucu alma . Arti olanları al.

Sadeleştirme. Ortak paranteze alma . İşlem benim de uzun surdu .bence daha hızlı olabilmeli. İlk çözemediğim.soruda ben de başka soruya geçerim hemen. Zaman kaybı olmasın diye
Ya sen cozmussun zaten.
Bende alttaki mesajlara bakmadan çözüm attım.

İnşallah canim.
Sen ne yaptın seri denemelere başladın mı ?
Pegem 10 lu denemeleri çözüyorum bende bugün 7. Deyim.
Yok canım ben zaten başından beri sürekli denemeyle götürdüğüm için bu aralar biraz eksiklerime yöneldim. Deneme çözüyorum ama her gün değil yani.
Birkaç gün daha böyle devam edeyim sonra bi seri deneme yaparım sonra yine küçük bi ara veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…