Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canım sen moralini neden bozuyosun ösym her zamanki ösym.. hep aynı saçmalıklar yıllardır biliyorsun işte. Bunlarla moralimizi bozmamamiz lazim sen aynen devam et soru çözmeye.
evet canım haklısın .
biraz daha kafam net ama . yine de bilemedim. bana zor olan benim seviyemdeki herkese aynı değil mi ama.

çok çok pert olmuşum kızlar
1 haftadır vardı bir şeyler
çocuklar ile uğraş . evin dağınıklığı . bir türlü toparlanamama.
çocukların her yeri halletmesi.
kağıt kırpığı . suluboya. guaj boya vs . elleri boyarlar ayakları boyarlar.
lavobo renk renk. havlu renk renk.
bir gün değil her gün mu mübarek.
bir şey demiyorum da etraf da batmasın be . laminantlar bile guajdan nasiplenmiş

ders konusunda kafam dolu çok . endişeler . her boşlukta soru çözmeye çalışmalar.
acaba lar . hepimizde olduğu gibi
çocuklarla uğraşmak . onlara laf anlatmak.
bizimkiler biraz zor çocuk.
biz yaptık biraz da bekli. fazla rahatlar evde.
yatma yatmıyorlar. yatırana kadar anam ağlıyor . bir de 1. sınıfa gidenin ödevleri beni benden alıyor. 5-6 safya . ya da fotokopi. illallah geldi. okul kapanaydı hayırlısıyla
sonra benim yatışım .sabah erken kalkıp yine kahvaltı beslenmeler vs ler .
bir işte dinleniyorum şükür

dün yine iş çıkışı parka gittik. arabada oturdum . yoruldum inmedim.

eve gidince 7 gibi attım kendimi koltuğa yattım.
hiç kalkamadım.
enerjim sıfır.
pilim bitti
eşim geldi çocuklarla kahvaltı hazırladı yediler . patates biber kızartmışlar.
çay demlemişler.
uyumadım ama kalkamadım da.
bugün fena değilim. yine kendimi yormayacağım. iş falan yapmayacağım evde.

Canım benim Allah yardımcın olsun, rabbim ferahlık güç kuvvet versin inş. Her şey güzel olacak canım benim

Canim seni tebrik ediyorum.
Bu kadar yoğunluğun içinde vakit ayırıp bir soru bile çözme azmine hayranım.
Benimde cuma günü yatılı misafirim geliyor akşama. Bende cuma günü evi temizleyeceğiz akşam yemeği hazırlayacağım.
Yapabilirsem evde biraz detay temizlik yapacağım o gün ders calismayacagim. Misafir varken de calisamam zaten.
Hiç olmazsa cuma temizlik hafta sonu çamaşırları hallederim, bunları halledince kafam da biraz bosalmis olur.

Senin için zor akşam yemeği kaygısı, kahvaltı kaygısı, sen öğlenleri ise yemek götürüyorsun onun kaygısı derken 1 ay kaldı okulların kapanmasına. İnşallah tatilde daha rahat olur.

aslında ben de şaşırıyorum ya kendime.
en boşlukta soru çözmeye çalışmak.
bir ilerleme kaydetsem içim gam yemez de.
Allah yardımcımız olsun

yatılı misafir kaç gün kalacak safran cım.
senin böyle atraksiyonların yok. krizler yaşamıyorsunuz evde . tek çocuk olunca düzeniniz vardır eminim.
tek çocukken benim de vardı
şimdi ise yırtıyorum kendimi ama sonuçsuz kalıyorum.

kızçeyi babası okul çıkışı bana bıraktı . başka bir odada boş masa var orada bayan memurlarla oturuyor. cep telefonuma bakıyor tabi
ortanca aradı. anne sinemaya gideceğiz . öğretmen sinama ayarlamış bunlara ama herkes kendi gidecek avm ye.
son 15 dk da baba gitti bıraktı avm ye .
koşturmaca bakalım . memnun kalır umarım oğlumuz da filmden
şuna götürdüler bakalım. güzel bence . beğendim.

Film güzele benziyor. Ben dönem filmlerini çok seviyorum. İmkanım olsa gitmek isterdim buna da. Ama burada sinema yok.

Kızlar güncel için kitap alcak misiniz ? Ben kendim yazıyorum youtubedan denemelerde pdflerden topladiklarimi ama.. kararsız kaldım. Kitapta genel kültür soruları falan da olur bi yandan iyi olabilir ama..
Canim Emrah Vahap çıkartacakmis Haziran başında onu bekliyirum. Ben Haziran'da bir kaç tane alıp okuyacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…